zachmurzenie umiarkowane
20°
20°
wtorek
Motyl i Jędruszek połączyli siły. Od dziś będą spotkania z mieszkańcami przed niedzielnymi wyborami
16 kwietnia 2024 r. | 11:09
14

Kandydat na wójta gminy Niegowa Krzysztof Motyl poinformował, że porozumiał się z innym kandydatem na wójta, Michałem Jędruszkiem i łączą siły w walce w drugiej turze wyborów na wójta przeciwko Mariuszowi Rembakowi.

Cały komitet Krzysztofa Motyla połączył się z komitetem Michała Jędruszka.

Współpraca to może oznaczać zwycięstwo w wyborach. Suma głosów obu kandydatów daje blisko 56 proc. poparcie.

Krzysztof Motyl i Michał Jędruszek ogłaszają serie spotkań: dziś, tj. 16 kwietnia zorganizowane zostaną spotkania w Ogorzelniku (godz. 17:00 remiza OSP) i w Postaszowicach (godz. 19:00 sala OSP), jutro w Gorzkowie (godz. 17:00 w remizie OSP) i Ludwinowie (godz. 19:00 remiza OSP), w czwartek w Bliżycach (godz. 17:00 w remizie OSP) i Sokolnikach (godz. 19:00 w remizie OSP), a w piątek w Trzebniowie (godz. 17:00 w remizie OSP) i Niegowie (prawdopodobnie o godz. 19:00 w sali nad sklepem Wafelek).

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Motyl i Jędruszek połączyli siły. Od dziś będą spotkania z mieszkańcami przed niedzielnymi wyborami”

 1. Subiektywna pisze:

  Michal zawiodles mnie i moja rodzine

  6
  3
 2. Pracownik pisze:

  Dobrze ,że występujesz pod nazwą Subiektywna a nie Obiektywna bo to wszystko wyjaśnia .

  3
  0
 3. Trzeb pisze:

  Bardzo dobrze trzymam kciuki

  2
  3
 4. Mieszkaniec Bliżyc pisze:

  Niestety Rembak pozamiatane ma…..

  10
  2
 5. Gienia pisze:

  A Ja się tylko chciałam pracowników i nauczycieli zapytać, ile to ten nasz emerytowany Funkcjonariusz-Wójt, za tą cieżką co miesieczna charowe na rzecz tej bidnej gminy zarabia?

  3
  1
 6. Mieszkaniec Dąbrowna pisze:

  Krzysiu co obiecałeś niedawnemu przeciwnikowi. Za ostatniej tadencji tyle obiecałeś że zrobisz dla wsi i gdzie te obietnice.

  6
  1
 7. Obiektywna pisze:

  Mieszkańcu Dąbrowna piszesz bzdury ,za kawałek drogi się sprzedałaś ,gdyby nie Krzysztof Dąbrowno byłoby w głębokiej d…..

  3
  3
  • Nieporadny pisze:

   Przecież Dąbrowno w porównaniu do innych wsi może nie licząc Tomiszowic jest w głębokiej dupie tu nic nie ma, pomijając już co się dzieję podczas zimy pług przejedzie raz na dzień nie mówiąc już o sypaniu bo przecież te tereny są gorsze tutaj ludzie nie dojeżdżają do pracy, szkoły etc. Młodzież nie ma tutaj żadnych możliwości np. na Sport i Rekreacje muszą siedzieć w domu a jedyna odpowiedź na to „przecież orlik jest w Niegowie” kolejna sprawa to też drogi tylko nie wtedy gdy leży zalegający śnieg tylko gdy pada deszcz lub są roztopy trzeba zrobić rowy jest to niedopuszczalne aby w 21 wieku drogi wyglądały jak w średniowieczu gdy dojdzie kiedyś do wypadku śmiertelnego lub karetka nie zdąży uratować dziecka mam nadzieję że się wtedy opamiętają, trzeba podziękować ostatnim dwóm wójtom za super inwestycje przeprowadzone w ostatnich 2 kadencjach na tych terenach oraz za dbanie o stan dróg. Dziękujemy!

   6
   1
 8. Obiektywna pisze:

  W Dąbrownie wszystkie drogi zrobił Motyl ,wcześniej była tragedia .A dwaj ostatni wójtowie wychodzili z założenia jak się dobrze obieca to można już nie robić .Motyl jak obiecał to zrobił a ostatni wójtowie jak obiecali to obiecali i koniec .

  2
  0
 9. Obiektywna pisze:

  A Nieporadny naprawdę jesteś nieporadny ,jak chcesz znać prawdę to przyjedż do Dąbrowna spytaj ludzi a sprowadzą cię na ziemię .

  2
  2
  • Nieporadny pisze:

   Jestem z Dąbrowna można to wywnioskować z mojego komentarza chyba musi się Pani cofnąć do szkoły podstawowej i nauczyć się czytać ze zrozumieniem, nie muszę przyjeżdżać wiem jak jest 😉

   5
   1
 10. Obiektywna pisze:

  Nieporadny pamiętaj ,że internet nie jest anonimowy .

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *