słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Wypowiedź starosty ws. anteny Play w Niegowie
25 maja 2018 r. | 11:10
7

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Myszkowskiego, starosta Dariusz Lasecki omówił kwestię problemu nadajnika operatora komórkowego Play w Niegowie, odpowiadając na pytanie radnego Jarosława Kumora. Całość z "wystąpienia" starosty możecie wysłuchać na wideo poniżej (ostatnie 30 minut z sesji).

PAWEŁ GĄSIORSKI

? Trwa sesja Rady Powiatu Myszkowskiego

Gepostet von Życie Myszkowa am Donnerstag, 24. Mai 20187 odpowiedzi na “Wypowiedź starosty ws. anteny Play w Niegowie”

 1. Jarek Kowalski pisze:

  1000 zł i kartę SIM? Ludzie wy tak poważnie?

  20
  0
 2. Mieszkańcy pisze:

  Myte decyzję i pisma znamy czytanie przez pół godziny a Żadnej konkretnej odpowiedzi na zadane pytania

  26
  0
 3. Obywatel pisze:

  Jak Starostwo się rozpędzi to na terenach rolnych, zamiast linii energetycznych,zacznie wydawać pozwolenia na lokalizację wiatraków .Przykładem takiej interpletacji przepisów jest ta wieża.

  22
  0
 4. S.Imelo pisze:

  Panie Kowalski wszystkich mieszkańców niegowy do jednego worka nie można wkładać Wszędzie są czarne owce przykre to że ktoś myśli o darmowych minutach zamiast w zdrowiu

  28
  0
 5. P Wróbel pisze:

  Jak wynika z decyzji została ona skierowana do sąsiadów i wyłącznej wiadomości wójta ,mimo jej publicznego charakteru i znaczenia dla lokalnej społeczności. Brak odwołania wójta od decyzji spowodowało, iż mieszkańcy nie wiedzieli że taka stacja bazowa powstaje. W planie miejscowym niegowy jest zapis ,infrastruktura techniczna -należy przez to rozumieć sieci oraz urządzenia uzbrojenia terenu. Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej stanowi realizację inwestycji celu publicznego orzeczenie ;,wyrok NAP w Warszawie z dnia 19 Maja 2016 ||OSK2189/14 więc decyzję lokalizacji powinien wydać wójt zgodnie z artykuły 51 o planowaniu przestrzennym. Starostwo Powiatowe winno odmówić wydania takiej decyzji.

  31
  0
 6. Jerzy Kurzac pisze:

  Czemu tego nikt nie zablokował, a wójtowa nie robiła żadnych konsultacji czy spotkań w związku z tym?

  20
  0
 7. Siora pisze:

  Nigdy nie zrobiła dla mieszkańców dobrze. Ta władza w gminie i powiecie robi co chce ,czy oni mają takie tępe głowy że nie widzą , że to mieszkańcy są najważniejsi.

  29
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *