zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Radni obniżą pensję Wójtowi…tylko na papierze
02 sierpnia 2018 r. | 13:40
5

W środę 8 sierpnia o godz. 12:00 odbędzie się sesja Rady Gminy Niegowa, podczas której radni z pewnością obniżą wynagrodzenie Wójta Gminy Niegowa. Pensja Wójta spadnie z 12 100 zł do 10 180 zł. Jednak, zgodnie z umową o pracę, pensja ta zostanie obniżona z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia, czyli już po kadencji Doroty Hajto-Mazur. Gdyby radni uchwałę podjęli w czerwcu, ostatnie dwa miesiące Hajto-Mazur zarabiałaby o blisko 2 tys. zł mniej. A tak...będzie to tylko dla formalności.

Sprytanie to sobie wymyśliła.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Radni obniżą pensję Wójtowi…tylko na papierze”

 1. Igrzy pisze:

  To wójt wszystko robi na pokaz.

  6
  0
 2. Trzebniów City pisze:

  Może ktoś nam doradzi co zrobić z nagrodą którą dostaliśmy za czwarte miejsce w turnieju o Puchar Wójta 100 zł. Cztery tygodnie upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród młodzieży, integracja starszej młodzieży z młodszą młodzieżą w której łącznie Uczestniczyło około 20 osób oraz kibice którzy nam licznie dopingowali. Czy te pieniądze odesłać pani wójt i dołożyć jeszcze 100 zł od nas do wypłaty No bo przecież jak radni zmniejszą wypłatę czy ktoś ma inny pomysł.

  12
  0
 3. Janek pisze:

  Jak zwykle w Trzebnowie, wydać na alkohol

  4
  6
 4. Rybo.k pisze:

  Trzebniów najlepiej wyślijcie do koziegłów tam potrzebują kasy ile chcą to dostają a wy na przyszłość będziecie wiedzieć wszystko

  8
  0
 5. Tomasz Żyznik pisze:

  To jest jakaś masakra.

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *