zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
poniedziałek
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!
19 lipca 2020 r. | 12:19
1

395 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Marian Wójcik, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!”

  1. Niegowianka pisze:

    Coś tu jest jakaś ściema z tym głosowaniem. Wójt Rembak przeważnie jest tak w pierwszej połowie listy a tu nagle ciach i prawie zawsze na końcu.
    To ciekawe, może ktoś go nie lubi. Jak to mówią: nie ważne kto głosuje, ważne jest kro liczy głosy.

    5
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *