zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!
28 czerwca 2020 r. | 09:47
2

344 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Stanisław Morel, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!”

 1. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Ciekawe gdzie podziały się panele fotowoltaiczne ? .Radni to osoby , które dla wysokiej diety poprą każdego wójta ,tylko mieszkańcy na tym cierpią .Przyjdą nowe wybory za kiełbasę i gorzałę wybiorą tych samych psełdo -społeczników.

  5
  0
 2. MYSLĄCY pisze:

  To nie bierz i wybieraj mądrze…..a kiełbase ,wóde i buty sobie kup….))))))))))

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *