zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy
07 marca 2021 r. | 12:16
5

594 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Maligłówka, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy”

 1. Tu i tam pisze:

  Coś niesamowitego wojt olewa wasze glosowanie nie nabija sobie sam głosów to i najgorszy jest. Bo miejsce w tym sondażu to być albo nie być.

  2
  3
 2. Mieszkaniec pisze:

  Olewa również inne tematy np rodzinę zaczadzonego pracownika.

  13
  1
 3. Postaszowianin pisze:

  Jak olewa rodzinę zaczadzonego pracownika. Przecież winny jest kominarz, Wójt ma czyste ręce ?

  3
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Kominiarz nabierze rozumu i zacznie sypać jak było i czy kto majstrował po wypadku, jak się zorientuje ze może zapłacić potężne odszkodowanie spadkobiercom zaczadzonego pracownika.

   3
   1
 4. Mieszkaniec pisze:

  Dopóki rodzina nie ruszy ogólnokrajowych mediów interwencyjnych ,to winny będzie dalej kominiarz.
  Coś z tym Naszym prawem jest nie tak.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *