słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Oceń radnego: Rembak najgorszy
27 grudnia 2020 r. | 11:30
6

704 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Stanisław Mizgała, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Rembak najgorszy”

 1. Obserwator pisze:

  W związku z trudną sytuacją finansową gminy Wójt powinien wystąpić do Rady Gminy o obniżenie swojego wysokiego wynagrodzenia oraz obniżenie diet Radnych . Tylko taki krok byłby godnym pochwały .Natomiast zwolnienia pracowników i pozbawienie ich często jedynego żródła utrzymania godzi w dobre imię włodarza.

  19
  0
 2. Zażenowany pisze:

  Oni nie popuszczą takiego koryta. Każdy idzie tam tylko dla pieniądzy a nie żeby zrobić coś dla gminy….

  10
  0
 3. Postaszowianin pisze:

  Ani wójt ani radnii nie zrezygnują nawet z jednej złotówki ze swych wynagrodzeń. Skoro taka bieda to po co zatrudniał trzy nowe osoby? Trzeba było nikogo nie zatrudniać a emerytów zwolnić. Ale hmmm on sam jest emerytem więc lipa.

  13
  0
 4. Wyborca pisze:

  A przecież w czasie agitowania gorzała i przegrycha kosztują to trzeba sobie to jakoś odbić .

  7
  0
 5. Łazowianin pisze:

  Drogi Wójcie pofatyguj się do Naszej Gminy Łazy ,tutaj wszystkie wnioski o urządzenia fotowoltaiczne są rozpatrywane pozytywnie ,jedynie przydział mocy instalacji ocenia Komisja z Gminy .Jak słyszę co w tej sprawie dzieje się w Gminie Niegowa , to bardzo się cieszę ,że od kilku lat mieszkam w Łazach.

  3
  1
 6. Mieszkaniec Tomiszowic pisze:

  Chcąc mieć środki na fotowoltaikę trzeba najpierw nauczyć się pisać .W Naszej Gminie z pisownią jest coś nie tak ,bo żadne wnioski do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska jakoś nie wpływają ‘Jak chcecie mieć fotowoltaikę to sobie za nią zapłaćcie .

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *