zachmurzenie duże
14°
12°
wtorek
Oceń radnego: Michał Jędruszek najgorszy!
10 czerwca 2018 r. | 11:36
3

1693 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Józef Gromada, najgorszy Michał Jędruszek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Michał Jędruszek najgorszy!”

 1. Igrzy pisze:

  to ma być kandydat ?

  3
  2
 2. Jan Prawda pisze:

  Co to za sondaż jak radny Gromada przez cały tydzień od mieszkańców dostaje prawie same jedynki a w ciągu ostatnich sześciu godzin w niedzielę przed końcem głosowania 70 piątek. Jest to manipulowane bo przecież niemożliwe jest, aby mieszkańcom tak raptownie nastroje się zmieniały

  16
  3
 3. aleale pisze:

  Darek daruj sobie z tym ,,Najgorszy,, to staje się już nudne!!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *