słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Oceń radnego: Henryk Golik najlepszy!
04 lutego 2018 r. | 18:24
3

1134 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Henryk Golik, najgorszy Andrzej Maligłówka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Golik najlepszy!”

 1. IQ pisze:

  prosze Was, nie osmieszajcie sie juz …

  0
  0
 2. Jarek Kowalski pisze:

  Brawa

  0
  0
 3. Antel pisze:

  Radny to Pilis, Golik, jak. Najbardziej tak,chociaż broniá gminy, interesują się co się w niej dzieje, a pozostali to tylko patrzą i cicho siedzà do wymiany i kwiatki noszá

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *