zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Oceń radnego: Hajto-Mazur najgorsza!
29 kwietnia 2018 r. | 12:30
9

1636 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Pilis, najgorsza Wójt Dorota Hajto-Mazur.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Hajto-Mazur najgorsza!”

 1. Zainteresowana89 pisze:

  Rozumiem ze w podsumowaniu zdarzyła się pomyłka? Bo patrząc po wynikach jest zupełnie inaczej… Proszę to skorygować bo głupio byłoby pisać subiektywne oceny radnych….

  4
  5
 2. Kaska pisze:

  Patrząc na zestawienia to też zupełnie co innego wynika niż pan ogłasza???
  Subiektywna ocena radnych nie zmotywuje ich do większego wysiłku.

  3
  6
 3. Zainteresowana89 pisze:

  Pawełg, Jak widać nie tylko ja tak zrozumiałam przedstawione wyniki. Czy nie uważa Pan Redaktor, że podawanie wyników np w poniedziałek rano, a nie po 6 dniach od zakoczenia głosowania byłoby rozsądniejszym i bardziej zrozumiałym rozwiązaniem? Skąd tak duże zapotrzebowanie czasowe?…Ludzi myli ten okres, zwłaszcza, że jak wiemy, głosowanie nie wymaga liczenia głosów ani dużego nakładu Pańskiej pracy, gdyż każdy artukuł podsmumowujący jest niemalże identyczny. Nie znam innego rakingu jawnego, po którym wynik głosowania jest podawany w dniu zakończenia następnego.

  3
  8
 4. Jarek Kowalski pisze:

  Mazurowa przegrała i już burza w sieci.

  13
  2
 5. Mieszkaniec pisze:

  Ona nie znosi żadnej krytyki, zamiast się uczyć na błędach, zastanowić jak każdy normalny człowiek nad tym jak inni mnie postrzegają a może czegoś nauczyć się na błędach ( przecież jest zdolna) – nie. Pycha, zarozumiałość przerost formy nad treścią normalnie.

  14
  3
 6. K.L pisze:

  Przecież przez nią przemawia tylko pycha. Ona uważa że jest najmądrzejsza a inni są głupi a jest całkiem odwrotnie i to do kwadratu

  14
  1
 7. Kaska pisze:

  Czytać że zrozumieniem ok miniony tydzień to 23-29.04 a nie 16-22.04 jak pan redaktor sugeruje.
  Takie ogłaszanie wyników według własnego widzi mi się i jeszcze pouczenie czytelników ze czytaja bez zrozumienia. Panie redaktorze prosimy o jasny i rzetelny przekaz inf zrozumiały dla każdego.

  2
  11
 8. Internet pisze:

  Ze zrozumieniem, szczególnie dla osób które nosiły paczki w hurtowni , a teraz są urzędnikami.

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *