zachmurzenie duże
-5°
-8°
niedziela
fot. Andrzej Duda facebook
Miażdżące zwycięstwo Andrzeja Dudy w gminie Niegowa!
29 czerwca 2020 r. | 11:12
21

Wczoraj odbyło się głosowanie w wyborach na Prezydenta RP. Komisje Wyborcze w gminie Niegowa bardzo szybko podliczyły wszystkie głosy. Oddanych zostało 3057 ważnych kart do głosowania. Frekwencja wyniosła 66,78 proc.

W całej gminie, Andrzej Duda był uzyskał znacznie lepsze poparcie od Rafała Trzaskowskiego. Na Dudę głosowało 71,66 proc. wyborców, a na Trzaskowskiego 10,59 proc. Trzeci był Szymon Hołownia z poparciem 7,45 proc.

W powiecie najlepszy okazał się Andrzej Duda 49,33 proc., przed Rafałem Trzaskowskim – 25,21 proc. i Szymonem Hołownią 13,80 proc.

W powiecie Duda uzyskał najwyższe poparcie w gminie Niegowa (71,66 proc.), najniższe w gminie Poraj (39,91 proc.).

Z kolei Trzaskowski najwyższe miał w gminie Poraj (33,15 proc.), a najniższe w gminie Niegowa (10,59 proc.).

Druga tura wyborów odbędzie się 12 lipca. O fotel Prezydenta RP powalczą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Wyniki gminne znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Miażdżące zwycięstwo Andrzeja Dudy w gminie Niegowa!”

 1. Obiektywny pisze:

  Ciemnota ludzka nie zna granic. Czekajcie jeszcze na menelowe+

  20
  13
 2. Bleb pisze:

  Wstyd na cały kraj

  10
  6
 3. Ja pisze:

  No dokładnie! Zgadzam się w 100% żeby to ponad 300 osób na kogoś tak beznadziejnego zagłosowało to się w głowie nie mieści! Porażka jednym słowem i tyle… Mam nadzieję że w drugiej turze te osoby się opamiętają i nie popełnia tego samego błędu…

  5
  10
  • !!!!! pisze:

   Pieniądze były lokowane w inwestycjach typu drogi, stadiony, orliki, OZE itp. Jeżeli robią na tobie wrażenie ośmiorniczki a nie widzisz setek milionów zł które wypływają z państwowej kasy na konta znajomych polityków to zamilcz. Jesteś zwykłym pisowskim aparatczykiem.

   3
   3
   • ---- pisze:

    Bywają też eseldowscy aparatczyki siedzący na ciepłych państwowych posadkach z romansami w tle, z poczuciem że są lepsi od innych wściekli, ze nie mają pełni władzy. A propos inwestycji: dróg stadionów itp. poczytaj Sumlińskiego aparatczyku, jeśli została ci krztyna rozsądku i sumienia.

    4
    0
 4. Znajomy pisze:

  Wstyd, ciemnogród i buractwo…

  5
  2
 5. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Ciemnota jest w gminie Niegowa okropna , ale największa w Sokolnikach ,Bliżycach i Dąbrownie .Ciekawe co musi się stać ,żeby Ci ludzie uruchomili swoje mózgi .Wstyd przyznać się ,gdzie się mieszka.

  5
  5
  • Kierownik pisze:

   Mieszkańcu to lepiej dla ludzi żeby legalnie chodziło lgbt jak trzaskowski wygra bo moim zdaniem lepiej głosować na dude niż na trzaskowskiego bo nie wiadomo Co trzaskowski zrobi jak wygra wybory bo może być jak wójt nasz który kredyty bierze gminę zaduza boi się mediów nic nie robi dla gminy ale ludzie po fakcie myślą bo jak by motyl w drugiej turze wygrał to on potrafił coś dla gminy zrobić starał się o fundusze żeby gminy nie zadłuzyc I tak samo może być z trzaskowski jak wygra wybory może być jak wójt M.R bo rodo może Polskę zadłuzyc lgbt będzie chodzić legalnie śluby będą brać dzieci wychowywać na lgbt więc ja wolę stara władzę która nie popiera lgbt

   6
   3
  • mieszkaniec gminy pisze:

   To wyjedź z tej gminy, nikt tutaj po Tobie płakać nie będzie a zwłaszcza nie zatęsknimy za agresją i nietolerancją jąką reprezentujesz.

   5
   1
 6. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Jak wyjadę to skąd będziesz miał [miała ] na jałmużnę ,bo prawdopodobnie z niej żyjesz.

  1
  1
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Nie wiesz z kim rozmawiasz a się rzucasz. Tak to typowe dla elektoratu lewicy, bo PO KO to de facto lewica, frustracja, zarozumiałość, obłuda, odwracanie kota ogonem, pogarda dla drugiego człowieka, zastraszanie innych o odmiennych poglądach i atak, brak merytorycznej rozmowy i atak.

   7
   2
 7. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Wszyscy PIS-owcy używają tego języka “Ty nie wiesz z kim rozmawiasz” ale już niebawem to się skończy i będziecie znów mieli swojego Guru .Mieszkańcy gminy Niegowa mają pecha do “wodzów” bardzo niskiego wzrostu ,trzeba zacząć patrzeć wyżej a na pewno będziecie widzieli szersze horyzonty . Powodzenia!

  1
  3
 8. Wódz pisze:

  Żeby widzieć szersze horyzonty jak się wyraziłeś trzeba być przede wszystkim trzeźwym.
  Powodzenia!

  5
  0
 9. BLIZYCE pisze:

  To nie mecz sie ,plecaczek ,bo pewnie nie masz nic wiecei i droga wolna do oswieconej WARSZAWKI ….niech cie gowno zalewa madralo

  5
  1
 10. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Mądralo od kiedy Prezydent odpowiada za awarię kanalizacji ,jedynie tylko że nie wziął taśmy klejącej i jej nie zakleił.

  2
  3
 11. WIEM ) pisze:

  NO NO ,nareszcie pani KIEROWNIK musi pisac po godzinach pracy i chwalenie Motylka na plocie troche utrudnione….brawo WOJT ,ze zablokowal w pracy serwerek,moze ruszycie nareszcie pozyskiwanie funduszy ,a nie bzdetne ppisaniny bedziesz bublikowac na tym portalu.Wiecej takich trosk,,o pracownikow” -to dla ich dobra ))))))

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *