zachmurzenie duże
-5°
-6°
środa
Druga praca Wójt Doroty Hajto-Mazur
06 kwietnia 2018 r. | 11:29
10

Nie wiem czy wiecie, ale Wójt Dorota Hajto-Mazur jest lekarzem pediatrą. Zanim została Wójtem, przyjmowała swoich pacjentów w Żarkach i Poraju. Taka ciekawostka. Hajto-Mazur nie przestała przyjmować swoich pacjentów. Wójt-pediatra przyjmuje ich w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Żarkach w każdą środę od godz. 15:30 do godz. 17:00.

Całe szczęście, że nie robi tego w godzinach pracy. Dlaczego Hajto-Mazur nie zaprzestała wykonywania tego zawody po objęciu funkcji Wójta? Dlatego, że jej "wójtowanie" skończy się za 238 dni, a żyć z czegoś trzeba.

Dla wszystkich zainteresowanych. Na wizytę można umówić się telefonicznie pod nr telefonu 34 314 80 29.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Druga praca Wójt Doroty Hajto-Mazur”

 1. Aldona pisze:

  Straciłam do niej zaufanie jako lekarza

  15
  7
  • tomasz bury pisze:

   ? / dawno mnie tu nie było ale sie nić nie zmeniło. bardzo dobry wnikliwy artykuł z inteligętną płentom. kawałek dobrego lokalnego sledczego dziennikarstwa. brawo brawo. a pani wójt niech sie wstydzi. a fe.

   a teraz anegdota.

   był sobie kiedyś taki pianista paderewski( nie mylić z pendereckim) i on pełnił funkcję premiera pewnego kraju ( niech to bedzie zagadka dla czytelników tego potalu) . i spotkał sie on z ministrem zagranicznym bodajże francji.

   i ten minister mowi. Panie paderewski pan wybitny pianista został premierem. Cóż za degradacja !!!

   a mieszkańcom z gminy niegowa życzę by pan henio golik został kolejnym wujtem. Bo czytając wpisy to zasługujecie na wujta takiej klasy jak mało kto.

   a hajto mazur a kysz a kysz – szaman nie lekarz.

   i jeszcze ciekawostka. nie wiem czy to przypadek ale słowo hajto pochodzi z języka lagaszu i znaczy czarodziej.

   4
   1
 2. Nieznajomy pisze:

  Co za informacja przecież to wszyscy wiedzą, jest dobrym lekarzem i dobrze że nadal tą pracę wykonuje.

  15
  8
 3. Jarek Kowalski pisze:

  Żadne z moich dzieci nie korzystało z jej usługach, a patrząc na opinie w sieci nie mam czego żałować. Widocznie musi dorabiać sobie do pensji wójta lub nie chce stracić klientów i w grudniu wróci do pracy jako pediatra.

  17
  11
 4. Adam pisze:

  @Paweł Gąsiorski.
  Normalnie jak bym czytał propagandowe paski na TVP Info.
  Zamiast pisać tendencyjny artykuł, literami na czerwono, proponuję logiczne myślenie.
  Pani Mazur jest bardzo dobrym lekarzem, ale nawet gdyby tak nie było, to uważa pan, że lekarz pediatra w dzisiejszych czasach nie znajdzie pracy i musi sobie zaklepać miejsce?
  Pan powinien, bo jak patrzę na pana obiektywizm dziennikarski to jak władza się zmieni i skończy się sponsoring to z pracą może być problem.
  Tak dla jasności. Gdyby nie te czerwone litery to z resztą treści mógłbym się zgodzić. Choć ameryki to pan nie odkrył co zauważa też “Nieznajomy” wpis powyżej.
  Jest dokładnie odwrotnie. Pani Wójt z chwilą objęcia stanowiska jeszcze nie wiedziała na ile kadencji się szykuje a lekarz który nie wykonuje zawodu po 5 latach przerwy, może stracić prawo do jego wykonywania i myślę, że to było powodem pracy jako lekarz przez marne półtora godziny tygodniowo, za co pewnie dostaje grosze, nie wiem czy chociaż paliwo się wróci.

  Może dociekliwość dziennikarska nie jest pańską mocną stroną, dlatego podam link, proszę poczytać:

  http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/bip/wladze/sprawy/rejestr/podjecie

  14
  8
  • Wyborca pisze:

   Adam a może Dorota? kogo to obchodzi. Chce być lekarze niech się nie pcha do polityki. Została przypadkiem wójtem to niech wykonuje tę funkcję jak należy. Teraz to jest tylko prowizorka i z pewnością jej za to podziękujemy za kilka miesięcy.

   13
   7
 5. Koral pisze:

  Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: „Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie,
  Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię,
  Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna,…. Słowem nieuzasadniona zarozumiałość Pani Wójt.

  13
  7
 6. Obserwator pisze:

  Wójt ma nienormowany czas pracy a to koliduje z innym zatrudnieniem.

  10
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *