zachmurzenie duże
-5°
-8°
niedziela
Komunikat urzędu ws. wody
02 grudnia 2019 r. | 12:50
7

Urząd Gminy Niegowa wydał kolejny komunikat w związku z problemami z wodą. W związku z zaistniałą sytuacja związaną z zamknięciem ujęć wody doprowadzających wodę do w/w miejscowości Urząd Gminy Niegowa Informuje:

Od 30.11.2019 r. codziennie do odwołania w każdej z wymienionych miejscowości zostają wyznaczone zastępcze punkty pobory wody do celów spożywczych wg. następującego porządku:
- POSTASZOWICE skrzyżowanie drogi powiatowej z drogą gminą prowadzącą do Mzurowa w godzinach 9:00-10:30;
- NIEGOWA –parking obok boiska sportowego ul. Sportowa w godzinach 10:45-12:45;
- OGORZELNIK – parking obok remizy OSP w godzinach od 13:00 – 14:00;
- BOBOLICE – skrzyżowanie obok posesji nr 8 w godzinach 14:15 – 15:00;
- ANTOLKA – posesja nr 13 od godziny 9 do godziny 15:30;
- BLIŻYCE – w godzinach 15:15 – 16:00 : parking przy posesji nr 130 i w godzinach 16:10 – 17:00: parking obok remizy OSP. Woda do celów spożywczych dostarczona zostanie pod wskazane powyżej miejsca przez Państwową Straż Pożarną przystosowaną do tego celu cysterną. Jednocześnie informujemy, że woda do celów gospodarczych dostarczana będzie codziennie do wymienionych powyżej miejscowości przez jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Osoby prowadzące gospodarstwa rolne wymagające dostarczenia większej ilości wody do celów gospodarczych prosimy o zgłaszanie takiej potrzeby strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych dostarczającym wodę w poszczególnych miejscowościach.

W przypadku nowych informacji niezwłocznie wystosowane zostaną kolejne komunikaty, dlatego prosimy o bieżące monitorowanie strony internetowej Urzędu Gminy Niegowa. Komunikaty przekazane zostaną również do sołtysów i radnych celem ich dalszego przekazania.7 odpowiedzi na “Komunikat urzędu ws. wody”

 1. Mieszaniec pisze:

  Ludzie ludziom zgotowali ten los. Brak szamb, co gorsza wpuszczanie ścieków do byłych studni. Powinni zostać wszyscy mega ukarani za to.

  7
  2
 2. Wyborca pisze:

  Moim zdaniem w UG powinna ruszyć jak najszybciej kontrola osób które nie są podłączone do kanalizacji a mają taką możliwość. Tylko jeżeli już coś będą sprawdzać to niech się do tego przyłożą bo dużo jest osób co nie są podłączeni do kanalizacji a okażą się rachunkiem za wywóz nieczystości tylko szkoda, że nie mają w ogóle szamba.

  5
  2
 3. Mieszaniec pisze:

  No właśnie, na pierwszy ogień niech idą do radnych i sołtysów jaki przykład dają

  6
  0
 4. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Ciekawe czy pracownicy ,na czele z Wójtem,mają uregulowane odprowadzenie ścieków.

  4
  1
 5. Mieszkaniec Bobolic pisze:

  Takiego dziadostwa nie było w historii tej gminy.

  7
  1
 6. Wyborca pisze:

  Zobaczymy czy Wójt przeprowadzi jakąś kontrolę czy oleje temat

  5
  0
 7. Mieszkaniec Bobolic pisze:

  Oleje temat jak zawsze i powie ,że jak się to stało nie było go w pracy.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *