słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Kolejny pracownik urzędu zarabia ponad 100 tys. zł
20 sierpnia 2021 r. | 11:29
11

63-letni Jerzy Tatarek to sekretarz gminy Niegowa. Jest kolejną osobą zatrudnioną w urzędzie, która rocznie zarabia ponad 100 000 zł. Tatarek za pracę dla gminy w ubiegłym roku zarobił dokładnie 102 380,40 zł, do tego 864 zł z tytułu zlecenia z komisji wyborczej i 7570 zł z tytułu spisu powszechnego.

Wykazał 10 000 zł oszczędności, mieszkanie 76,2m2 za 110 000 zł i samochód osobowy marki KIA.

Jego oświadczenie majątkowe dostępne jest poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Kolejny pracownik urzędu zarabia ponad 100 tys. zł”

 1. Pracownik pisze:

  Taki minus tej roboty, że wszyscy wszystko wiedzą. Pomimo tej władzy pozostaje normalnym człowiekiem.

  4
  2
  • Niegowianin pisze:

   Pan Jurek to spoko GOSC ))))nie wali mu do glowy,jak innym pseudo ,,inspektorom,, w tej zasciankowej gmince))

   4
   4
  • Niegowa pisze:

   Mial byc zwolniony po wyborach. Tak mówiła świta Rembaka. No ale coz by zrobil wójt bez niego. Jedyny z wiedzą facet w tej gminie.

   4
   4
 2. Pracownik pisze:

  Całkowity brak kompetencji . Już pracował w Dąbrowie Zielonej i wyleciał z hukiem ,można sprawdzić .W Niegowie dzięki otrzymanym wcześniej pytaniom i odpowiedziom od p. L. wygrał konkurs na Sekretarza i taka jest prawda o Tym człowieku.

  4
  4
 3. Niegowianin pisze:

  No tak ,,inspektorzy ,,,,z plakietkami to sa kompetentni ,nie umieja policzyc do 3 .A sekretarz zdobyl wykształcenie spoza szablonu partyjnego ,nie w Gorze Wlodowskiej ,albo innym zaocznum za kase wypierdkowie.Zeby temat zakonczyc buhajom tez nie hustał. Ciekawe za co ten WÓJT płaci takim nierobom ,ze podczas pracy serfuja sobie po tej stronie.Musze zapytac.

  4
  1
 4. Niegowianin pisze:

  Ma pozycje,jest szanowanym pracownikiem od lat.A Ty kim jestes ?skoro tak starasz sie zdeklasowac ?Jakas sczegolna funkcje pelnisz ?-nie wydaje mi sie,moze zazdrosc o stoleczek ?do tego trzeba miec wiedze i predyspozycje ,oraz odrobine haryzmy. Pewnie bozia nie dala i jest zal .

  4
  3
  • Pracownik pisze:

   Wygląda ,że Niegowianin to Sekretarz .Ale dobrze ,że chociaż sam się potrafi docenić.

   4
   4
  • Mieszkaniec Niegowy pisze:

   Masz rację nawet prawo jazdy zdawał ponad 30 lat ,czyli jest wybitny ,a my pracownicy na jego widok na kolana Nie będę komentowała Jego wyjazdów z pracownicami na kursy lub w tzw. teren.

   2
   0
 5. Niegowianin pisze:

  Wielce błędne myslenie,pani inspektor. Pracownik nizszego szczebla ,ktoremu zazdrosc nie zasłania rzeczywistosci w tej gminie.A zlepek niespełnionych ambicji prosze w ocenach innych pominąc. Dla zdrowotnosci. Zazdrosc prowadzi do zlego samopoczucia i pogorszenia się stanu zdrowia ,nawet przed emeryturką.

  4
  3
 6. Niegowianin pisze:

  Widze ,ze podpowiedz pomogła ,zeby redagowanie postow na tej stronie przeniesc poza godziny pracy. Mądrze,cale zycie czlowiek sie uczy.

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *