słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Joanna Gałązka nowym urzędnikiem w gminie Niegowa
04 grudnia 2020 r. | 10:49
16

Rozstrzygnął się nabór na stanowisko wolne urzędnicze ds. obsługi dofinansowania kształcenia młodocianych pracowników oraz archiwum w Urzędzie Gminy Niegowa. Nowym urzędnikiem została Joanna Gałązka z Niegowy.

Według informacji z gminy, Gałązka spełniła wszystkie wymagania wskazane w ogłoszeniu o naborze.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Joanna Gałązka nowym urzędnikiem w gminie Niegowa”

 1. Postaszowianin pisze:

  A reszta stanowisk? Gmina robi tajemnicę?

  11
  2
 2. Mieszkaniec papierowej gminy pisze:

  Co to za stanowisko śmieszne? Przedsiębiorców ściągajcie do gminy żeby praca była , zatrudniajcie ludzi obrotnych którzy potrafią coś z uni wyciągnąć sprowadzić inwestorów. Gmina żyje tylko z coraz wyższych stawek za śmieci, niedługo z oplat za śmieci bedzie się utrzymywać , bo biznesu tu żadnego. Co trochę radzicie ,rady wielkie i efekt taki ze : trzeba podnieść śmieci- tacy radni obrotni ,tak radzą.

  14
  5
  • Mieszkaniec bez mózgu pisze:

   Poczytaj trochę na temat o którym piszesz. W śmieci samorządy zostały wkopane przez rząd. On ustalił kryteria. Samorządy nie mogą zarabiać na śmieciach ani dokładać do ich odbioru. Więc problem miej do rządu pustaku.

   9
   7
  • Mieszkaniec pisze:

   Żeby prowadzić archiwum X w Niegowie trzeba mieć jakieś doświadczenie oprócz parzenia kawki wojtowi, jego dworzanom i dworzankom? Wszyscy krewni i znajomi. Spieszcie się bo wakatów coraz mniej

   14
   2
   • Miesz pisze:

    Krewni żony znajomi szwagierki

    13
    2
    • Mieszkaniec 1 pisze:

     PISKORSKA, GAŁĄZKA, TROJAK to kolezanki rodzina itp żony wójta. A i z Blizyc co niektorym sie dostaly stołki. BYLI WÓJTOWIE moga sie uczyc od Rembaka poplecznictwa. A wydawal sie ze bedzie dobrym i uczciwym wojtem.

     13
     1
 3. Mieszkaniec z mózgiem pisze:

  Jakoś dziwnym trafem konkursy wygrywają pustaki a osoby wykształcone z doświadczeniem i dużą wiedzą odpadają. Zaznaczam nie jest to aluzja do pani Gałązki. Pozdrawiam naszych samorządowców.!!!

  12
  3
 4. lucjan1500 pisze:

  A to się i tak cieszcie. Wójtowi gminy Olsztyn, Kucharskiemu, to pracownice obiady gotują w urzedzie – flaczki, fasoleczki, żeby się podlizac. To żadna tajemnica nie jest. Więc w Niegowie nie jest tak źle

  1
  2
  • Bankierka pisze:

   Śp Milewskiemu tez gotowałam a to żurek a to jajeczniczka. Wsxystko zależało na co miał smak i czy byl na kacu

   4
   2
 5. Obserwator pisze:

  Mama p. Gałązki -p.Szczepańczyk z ul. Mirowskiej pracując w Jurajskim Banku Spółdzielczym wypłacała czeki piłkarzom min,Rembakowi ,w wyborach go popierali całą rodziną ,więc pora się odwdzięczyć.

  9
  3
 6. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Następnymi Urzędnikami gminy miały być dzieci p.Ilony Trojak ,ale chyba było za głośno ,że mama p. Ilony była siostrą teścia Rembaka T. Lamcha. Wszystko w rodzinie ,nic dodać nic ująć.

  12
  1
 7. Szkolna pisze:

  Startowala na jedno z tych stanowisk i z przykroscia musze powiedzieć ze wszystkie stolki byly po znajomosci. Ci co slabo napisali test dziwnym trafem najlepiej wypadli na rozmowie. Porażka i smutne to wszystko.

  13
  0
 8. Obserwator pisze:

  Ciekawe czy ktoś kiedyś da radę wyczyścić z tych ‘”Chwastów “.

  8
  2
 9. Nina322 pisze:

  Gratulacje??

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *