zachmurzenie duże
22°
18°
poniedziałek
Ile zarabiają urzędnicy w gminie Niegowa? Lista 24. wypłat!
07 marca 2018 r. | 10:14
32

Ile zarabiają pracownicy Urzędu Gminy Niegowa? Otrzymałem listę wypłat za listopad 2017 roku aż 24. urzędników, z której wynika, że pracownicy urzędu zarabiają od 2180 zł do 11 812 zł.

Sprawdź, kto zarabia najmniej, a kto najwięcej.

PAWEŁ GĄSIORSKI32 odpowiedzi na “Ile zarabiają urzędnicy w gminie Niegowa? Lista 24. wypłat!”

 1. Ewa pisze:

  Słabe te wynagrodzenia, w porównaniu do P. Wójt, czy Skarbnika.

  0
  0
 2. Bliżyczanin pisze:

  Swoi jednak są doceniani a dodatkowo nagradzani.

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  bo swój ma zawsze lepiej

  0
  0
 4. Pracownik pisze:

  Przyjdzie następny i też będzie miał swoich ludzi. Nieważne ile lat pracujesz, jaki stopień trudności ma twoja praca, jak mocno angażujesz się w swoją pracę, jaką wiedzę posiadasz, jakie masz wykształcenie – to wszystko jest nieważne. Jedno jest tylko ważne czy jesteś swój.

  0
  0
 5. Bliżyczanin pisze:

  P. Redaktor powinien jeszcze przedstawić wykształcenie i staż pracy urzędników ,będzie jaśniej uwidocznione poparcie swoich.

  0
  0
 6. Mieszkaniec Gminy pisze:

  Skarbnik np. nie ma wyższego wykształcenia a niektórzy mówią, że nie ma nawet matury ( to wszystko jest do sprawdzenia) a wystarczy popatrzeć ile zarabia, piękna sprawa.

  0
  0
 7. Ewa pisze:

  Pani Skarbnik jest niezatapialna. Przerobiła kilku Wójtów i Sekretarzy a ona ciągle zarządza finansami tej Gminy. Generalnie powiem tak, iż większości z tych szeregowych pracowników to doświadczona kadra mające kilkudziesięcioletnie doświadczenie pracy w samorządzie, a zarobki na poziomie 2 tys na rękę, to jałmużna w dzisiejszych czasach a nie sowite wynagrodzenie. Niech Pan redaktor porówna wynagrodzenia z pracownikami z ościennych gmin, Żarki czy Koziegłowy, wtedy zobaczymy różnice.

  1
  0
 8. Pracownik pisze:

  Do twojej wypowiedzi Ewa dodajmy, że ci doświadczeni wieloletni pracownicy są nękani między innymi naganami przez kobietę, która o pracy w samorządzie ma blade pojęcie żeby nie powiedzieć, że nie ma go wcale.

  0
  0
 9. Bliżyczanin pisze:

  Pani Skarbnik to człowiek z nadania nieżyjącego już Przewodniczącego.

  0
  0
 10. Klara pisze:

  Przecież były podwyżki od nowego roku pisaliście wcześniej że wójt zarabia 12 100. Dostaliście listę wynagrodzen chyba z tamtego roku Niech pan napisze ile w tym roku zarabiają

  0
  0
 11. Internet pisze:

  Wójtowa zrobiła Redaktora w “konia” dała dane o wynagrodzeniach z początku 2016 roku. W nowych danych “pupile” są jeszcze bardziej docenieni.

  0
  0
 12. Icek pisze:

  I przyjdzie nowy wlodarz i zbawi wszystkich, Czekamy na Mesjasza

  0
  0
 13. Wyborca pisze:

  Przynajmniej nie będzie takiej rozpierduchy udaje że to wszystko robi przejrzyście a ja żyję tyle lat wszyscy poprzednicy którzy byli to byli o niebo lepsi przyjdzie nowy będzie też lepszy bo już gorzej nie mogliśmy trafić

  0
  0
 14. Banduch pisze:

  QUO VADIS Pawle Gąsiorowski? QUO VADIS? Jeszcze możesz zawrócić.
  Prośba do wszystkich czytelników o modlitwę za Pawła Gąsiorowskiego o pokój i dobro w jego sercu.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  1
  0
 15. Piotr pisze:

  Jad wśród pracowników, o pieniądze jeden drugiemu by oczy wydrapał. Tylko co niektórzy nic nie robią i drugich krytykują.

  0
  0
  • Internet2 pisze:

   Ty nie musisz się martwić o pieniądze bo Mazurowa o ciebie zadbała, wyposażyła cię na dłuuugie lata. śmigasz z pensją 5 tys. a spróbuj żyć i utrzymać rodzinę za 1800 zł. I co masz na myśli pisząc że niektórzy nic nie robią, jakby nie robili to nie byliby zatrudnieni. Każdy ma swoje zadania i jest z nich rozliczany przez szefa przez jednostki nadrzędne itp. A ty niby co robisz, pochwal się swoimi sukcesami.Pozorowanie pracy bieganie i podglądanie co kto robi, donoszenie prawdopodobnie to jest twoje główne zajęcie panie P. Chyba nie masz za dużo obowiązków bo masz czas przeglądać internet i robić wpisy na tej stronie.

   0
   0
 16. Internet pisze:

  Nie Piotr tylko Paweł a pracownicy mają prawo wiedzieć.

  0
  0
 17. Internet pisze:

  Panie/Pani Banduch skoro siedzi Pan/Pani siedzi na stronie Poraja czemu śmiecisz na stronie Niegowy?

  0
  0
 18. Rychu pisze:

  Skarbniczka tyle zarabia!!!,mòj boże przecież ta kobieta nie ma wcale wykształcenia, i nie ma wiedzy, po kontrolach wypadła bardzo słabo, bo się na niczym nie zna , tylko wyznacza robote innym. Lize jak moze pracodawców po d…. i dlatego siedzi. Jak nastała Wòjtiwa, to w pierwszym roku zeby siè podlizać to nawet poleciała sprzátać świat. A nigdy nie chodziła…..nie mogła unieś swo… wi… d….Moze w końcu ktoś przyjdzie i pokaze jej gdzie jest jej miejsce.

  0
  0
 19. Internet pisze:

  Czyli Rychu mówisz że dobrze lizać to połowa sukcesu.

  0
  0
 20. Wyborca pisze:

  To cały sukces:) jak widać

  0
  0
 21. SAMO SEDNO pisze:

  do Icka: Ty już się uszczęśliwiłaś razem ze swoimi lizusami i ich rodzinami!

  0
  0
 22. Wyborca pisze:

  Przecież to nie są jedyne dochody co niektórych pracowników Niektórzy pracują w komisjach alkoholowych niektórzy księgowość w innych podległych urzędowi gminie jednostkach biorąc za to dodatkowe wynagrodzenie

  0
  0
 23. Pracownik pisze:

  Cemu Wyborco nie piszesz kto? Np. Noszczyk i Kitaka z księgowości w godzinach pracy księgują ZOZ.

  0
  0
 24. Pracownik pisze:

  Nie zaznaczyłem za dodatkowe wynagrodzenie.

  0
  0
 25. ryszardgwiazda pisze:

  Pani Skarbnik pobierała nauki w Żarkach i uzyskała tytuł naukowy “Wykwalifikowany Robotnik Rolny”. Świadectwa maturalnego nie posiada na pewno, bo nie zdawała matury. Można to sprawdzić w aktach szkoły lub w Urzędzie, tylko kto to zrobi. W 1995 r. po znajomości została Skarbnikiem Gminy. Wygryzła poprzedniego długoletniego skarbnika P. Kleszcz. Za czasów Wójta Motyla przez okres ok. 5-6 lat zatrudniła na stanowisku archiwisty swojego syna Marka, który nie zarchiwizował żadnego dokumentu. Wynagrodzenie z gminy pobierał co miesiąc. Zatrudniła w szkole w Niegowie swoją synową żonę Marka. Zatrudniono w księgowości 2 pracownice z wykształceniem ekonomicznym ale to nic nie dało. Kontrole Regionalnej Izby Obrachunkowej z Katowic przeprowadzone w gminie w wydziale księgowości wykazały taki bałagan, ze groziło to dużymi karami pieniężnym. Motyl zatrudnił pracowników RIO z Krakowa zapłacił im z budżetu gminy i zakwaterował w Mirowie przez 2 tyg. P. Wójt utworzyła stanowisko Główny Księgowy Budżetu Gminy. Jest to fikcyjne stanowisko. Skarbnik co miesiąc 7.100, Główna Księgowa ok. 5 tyś. Jak braknie im na pensje to wezmą kredyt. A wszystko i tak pokryją podatnicy. Byle do wyborów.

  0
  0
  • pracownik pisze:

   Jeśli prawdą jest, że Skarbnik Gminy nie ma matury to powinna być zwolniona z tego stanowiska pracy. Za tą nieprawidłowość odpowiada Wójt jako pracodawca.

   0
   0
 26. Pracownik pisze:

  Jakieś bajki z tymi pracownikami z RIO z Krakowa. Pracownicy RIO nie mogą pracować w jednostkach samorządu terytorialnego nawet na umowę.

  0
  0
 27. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *