Reprezentacja Sokolnik wygrała kolejny turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Niegowa. Finały odbędą się już w najbliższą niedzielę, 16 lipca.

Reprezentacja Sokolnik wygrała kolejny turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Niegowa. Finały odbędą się już w najbliższą niedzielę, 16 lipca.
