zachmurzenie małe
27°
26°
piątek
Gmina straciła na atrakcyjności
19 marca 2018 r. | 14:06
20

Czy gmina Niegowa pod rządami Wójt Doroty Hajto-Mazur straciła na atrakcyjności? Jakiś czas temu urząd wystosował zapytanie ofertę dotyczące zagospodarowania terenu na potrzebę rozwoju turystyki i rekreacji w Gminie Niegowa. I wiecie co? Nie wpłynęła żadna oferta. Nikt nie chce współpracować z Urzędem Gminy Niegowa.

Nikt, może poza jedną rodziną. Jakie to przykre...

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Gmina straciła na atrakcyjności”

 1. Bolo pisze:

  Jest to wynik działania wójta który nie ma żadnego pomysłu poza jednym, skupiania terenów usług turystycznych w jednych rękach A poza tym trzeba ruszyć tyłek i pomyśleć

  4
  0
 2. Hejter z Północy pisze:

  Żenada, za moich czasów mieliście mnóstwo sojuszników, dobrze że urodziłem się na Północy!

  0
  0
 3. Lokalny obywatel Północy pisze:

  Okręt idzie na dno a kapitan cały czas ten sam! Niegowo obudźcie się, czas na zmiany!!! Zacznijmy od podwyżek!!!

  4
  0
 4. Urzędnik pisze:

  Płakać się chce patrząc na to .Jak można kierować tak piękną gminą i nie mieć wizji jej rozwoju pod względem turystycznym.

  4
  0
 5. Nemo pisze:

  Wanibo Morze nasze morze będziem ciebie wiernie strzec mamy rozkaz się utrzymać albo na dnie twoim lec

  2
  0
 6. Prorok pisze:

  Koryto przywroć nam Panie, bo ciężko nam uciśnionym się żyje w tej gminie

  0
  3
 7. Nejmar pisze:

  Rzeczywistość jest taka, że kiedyś chciało się być Wójtem a teraz nie można sprostać roli i krytyka boli. Prorokuj dalej!

  3
  1
 8. Tubylec pisze:

  Jakieś istne szaleństwo. PROMOCJA!!! Trzeba sią promować! Bo… wszyscy przecież tak robią – no to trzeba, wydawać kasę, nadrukować bezsensownych broszurek. Tak… tylko po co to wszystko, przekornie zapytam? Żeby odfajkować po stronie zrobione, potem się chwalić ile to pracy włożone? Naściągać 1000-ce ludzi, którzy nie mają gdzie się zatrzymać, zjeść, tylko wszystkim zawadzają?

  To może zanim zacznie się wydawać naszą kasę na promocję – warto zapytać ludzi czy chcą nauczyć się zarabiać na turystach? Zorganizować jakieś spotkania, zaprosić osoby które pokażą jak pozyskać środki, jak planować – przecież jest od groma takich instytucji i programów dla obszarów wiejskich (te programy za chwilę się skończą, trzeba działać szybko). Dlaczego nic się w tym kierunku nie dzieje?
  Dopiero co była sprawa ze studium. Idealny czas żeby zacząć działać. Ale czy te sprawy były PRZED tworzeniem projektu omawiane szerzej? Czy ktokolwielk wiedział, że będą wyodrębnione specjalne tereny UT (usług turystycznych)? I że będą w projekcie praktycznie rozdane?

  Gmina potrzebuje przemyślanego planu. Tyle, że takiego na kilka kadencji do przodu. Żeby były efekty trzeba czasu i zaufania do władzy. Jeżeli ktoś z mieszkańców zainwestuje w turystykę, to chciałby mieć choćby nikłą pewność, że urzędnicy za chwię nie odwrócą się od niego plecami lub że nie będa faworyzować innych.

  Jak tu teraz spokojnie patrzeć jak gmina wydaje kasę na promocję? Po co te wszystkie wydatki? Przecież chyba nie dla nas?! Tutaj jest tyle do nadrobienia że aż… nie chce się pisać. Jak zwykle – 100 lat za Muminkami.

  3
  0
 9. Obywatel pisze:

  U nas nic się nie opłaca. W kazdej gminie są dofinansowania u nas nic.

  5
  0
 10. Nemo pisze:

  Tubylec i właśnie o to chodzi bezsensowne wydawanie pieniędzy promowanie wyłącznie po to aby wykonać plan. A jak wyglądają nasze tereny do ruin zamku w mirowie dołączyły od siedmiu lat ruiny hotelu ogrodzone plastikami gdzie za płotem leżą tylko padłe ptactwo i zwierzyna. Tubylec to musiałbyś ty być wójtem bo spotkania Jak pozyskać środki Z jakich programów są organizowane tylko że dla ściśle określonych ludzi którzy są przy władzy oni mają już poskładane po 10 wniosków z różnych programów a dla mieszkańców to oni takie spotkan nie będą robić bo co by oni dostali I tu właśnie jest pies pogrzebany. Jeżeli ktoś jest podatny na coś to już go tego nie oduczysz

  4
  0
 11. Prorok pisze:

  Potrzeba wyprowadzić uciśnionych z tej brzydkie i niedobre gminy, tak jak Mojżesz wyprowadził naród. U nas się lasy rozsądną i ujrzymy ziemię obiecaną. Może w Żabkach albo Włodowicach. Wymarzony w niedzielę o 9 spod Goku. Przyjdzcie a będziecie wybawieni….

  0
  3
 12. Tubylec pisze:

  @Nemo: Naiwności moja słodka… Nemo pewnie masz rację.
  @Prorok: Gmina akurat bardzo ładna, tylko to zarządzanie…

  Żeby było lepiej żadnych cudów i proroków nie trzeba – wystarczy że ci co rządzą będą chcieli (i potrafili), a reszta co ich wybiera będzie myśleć. To tak wiele?

  4
  0
 13. Nemo pisze:

  Tubylec No to wychodzi jak się ciebie czyta że masz dobre serce i zamiary takich ludzi potrzeba. Ja z kolei już parę latek przeżyłem obracam się tu i tam i widzę co się dzieje wydawałoby się Tubylec że od załatwiania różnego rodzaju spraw urzędowych powinien być urząd ale jest inaczej niż by się wyobrażało zasada jest taka jak wyszłaś między Wrony to kracz tak jak ony. A o Proroku on traci płynność rozumowania to jest jego świat niech sobie pisze

  4
  0
 14. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  0
  3
 15. Internet pisze:

  Banduch masz na myśli tego Pawła od Jaśnie Nam Panującej w gminie?

  3
  0
 16. Prorok pisze:

  Internet nie bylo cię w niedzielę przed Gok w Niego. Chciałem Ci pomóc i wyprowadzić takich uciśnionych jak ty do ziemi obiecanej. Zazdrościsz Pawłowi wiedzy i operatywnosci za którą jest wynagradzany to grzech i chciwość. Przyjdzie nowy Zbawiciel i odnowienie oblicze tej gminy. Wtedy cie doceni za nic nierobienie…

  0
  3
 17. Nejmar pisze:

  Przechodzisz samą siebie Prorok, rzeczywiście PP jest operatywny zawsze blisko władzy. Inni też mają wiedzę ale w przeciwieństwie do niego nie są wynagradzani. Na tym polega różnica, że jeden się podoba a drugi nie to cały sekret. Tylko, że u nas w Urzędzie to stało się zasadą a to jest nieprofesjonalne, to grzech….

  4
  1
 18. Obserwator pisze:

  Dobrze że Paweł P. może się pochwalić operatywnością na tej stronie .Chrońcie urzędy od takich pseudo -urzędasów.

  3
  1
 19. Obywatel pisze:

  Zgadzam się PP to się nadaje ale za ochroniarza w biedronce. Jaka on ma wiedzę. Jedyną to jak udawać że zrobi i kase brać. Takich to z miejsca powinni usuwać.

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *