słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Gmina Niegowa bierze bardzo drogi kredyt
19 października 2022 r. | 12:03
3

Bank Spółdzielczy w Szczekocinach udzieli gminie Niegowa kredytu bankowego z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów oraz finansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego, w wysokości 2.464.191,26 zł.

Kredyt ma zostać spłacony w 125 miesięcy, do 2033 roku.

Bank Spółdzielczy w Szczekocinach za ten kredyt zaoferował gminie łączną opłatę w wysokości 1 565 735,97 zł. Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 1 439 693,47 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Gmina Niegowa bierze bardzo drogi kredyt”

 1. Koala pisze:

  Mieszkańcy, nie bójcie się mamy odwaznego i dobrego gospodarza, on wie co robi, to jest taki mały kredyt żeby gminę nie zamkli, dajcie mu spokoj wie co robi, a jak mu braknie na wypłate to biednemu podatek podniesie a bogatemu umorzy, on jest bardzo mondrym i dobrym wojtem, pracuje bardzo cienzko i za to zarobił tylko Ok. 200 tys. I napewno sobie poradzi, bo zna się na takich pieniądzach

  8
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   jakim trzeba być k… beszczelnym żeby dawać sobie z radą podwyżkę, wszystkie inwestycje które się prowadzi wydać na nie 2x tyle ile miało być i jeszcze, brać kredyty bo nie ma na spłatę. Tak to jest jak się weźmie kogoś z budżetówki do zarządzania czy to firmą czy gminą, zero poszanowania pieniądza bo ludzie i tak przyniosą na kolanach pieniążki bo muszą.

   5
   0
 2. Ziutek pisze:

  Takie idiotyczne kierowanie gminą to tylko w Niegowie.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *