pochmurnie
-3°
-5°
wtorek
fot. Tomasz Kucharski fb
Gigantyczna podwyżka wynagrodzenia wójta. Mariusz Rembak będzie zarabiać ponad 19 tys. zł miesięcznie!
03 grudnia 2021 r. | 10:00
15

Na wniosek Wójta Gminy Niegowa, rada podniosła wysokość wynagrodzenia Wójta Mariusza Rembaka. Rembak z wyrównaniem od 1 sierpnia 2021 roku będzie zarabiać wynagrodzenie w wysokości 19 015 zł. Dotychczas Rembak zarabiał 10 180 zł miesięcznie.

Na wynagrodzenie wójta składa się:
wynagrodzenie zasadnicze - 10 250 zł
dodatek funkcyjny - 2800 zł
dodatek specjalny - 3915 zł
dodatek za wieloletnią pracę - 2050 zł

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Gigantyczna podwyżka wynagrodzenia wójta. Mariusz Rembak będzie zarabiać ponad 19 tys. zł miesięcznie!”

 1. Czarna pisze:

  Naprawdę świetna wiadomość dzisiejszego dnia. Na tej stronie są opisywane wszystkie sukcesy p. Rembaka, podsumowując : za ta niesamowita wytężoną prace od rana do wieczora, za znakomite wyniki w rankingach, za świetne przygototowanie przetargów na budowę dróg i wodociągów, za historyczny budżet i 5 mln kredyt, za tekturowe czeki, za pro rozwojowy przedstawiony już od września Plan Zagospodarowania Przestrzennego… Drodzy mieszkańcy Gminy Niegowa – przecież jemu się te pieniądze za to wszystko należały. A może coś pominolam? Może podpowiecie za co to jeszcze Wójt dostał te 19 tys?

  5
  2
 2. Podatnik pisze:

  Należy mu sie jak psu buda:) Na biednego nie trafiło a jak trafiło to sie dorzucimy z naszych podatków. A co niech ma!

  3
  0
 3. Mieszkaniec Bliżyc pisze:

  Trzeba być Debilem ,żeby tak wysoko ocenić pracę wójta i dać mu Takie wynagrodzenie z wyrównaniem .Brawo “radni” na pewno będziemy pamiętali o tym przy urnach .A jeszcze nie zakończył się proces w sprawi śmierci pracownika.

  6
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Jak rozumiem z artykułu to rembak poszedł do wójta, zeby mu dać podwyżkę a ten sie zgodził i napisali/ł wniosek zeby radni mu to przyklepali. Łańcuszek wzajemnej adoracji. Swoją drogą to pracownikom też należy podnieść pensje z takim samym wskażnikiem procentowym. Granda

   7
   0
 4. Niegowianin pisze:

  Gratulacje dla Wójta, niech się nażre i odchodzi, razem ze swoimi niewypalonymi inwestycjami. Ciekawe czy wszyscy radni byli za tak absurdalną podwyżką… szkoda słów… biedna gmina, nie ma pieniędzy, a on zarabia tyle co prezydent 200 tys miasta..

  7
  0
 5. Mirów pisze:

  Brak doświadczenia niestety wychodzi.. samorząd to nie komisariat.. bardzo dużo niewypałów inwestycyjnych… same konflikty.. I na koniec podwyżka wynagrodzenia o 90% w 5 tysięcznej gminie… skandal Wójcie, przy wyborach będziemy pamiętać

  4
  0
 6. Mieszkaniec pisze:

  Jak głosowali Radni w tej sprawie? Wszyscy byli za tym absurdem?

  1
  0
  • Joanna pisze:

   Radni ponoszą cześć winy bo zaakceptowali ta gigantyczną kwotę, ale skromnością nie zgrzeszył również Wójt, który jak zrozumiałam z treści artykułu SAM zaproponował SOBIE podwyżkę wynagrodzenia o prawie 100 procent a oni mu ja przyklepali !!!! Trzeba mieć niezły tupet żeby po 2 latach pracy podnosić sobie dwukrotnie wypłatę i jeszcze tak jak Pan napisał z wyrównaniem ! Jakie konsekwencje będzie niosla ta decyzja? Skąd pieniądze na diety i 19 tys wynagrodzenie Wójta? Podatki w górę czy kolejny kredyt?

   6
   0
   • M&M pisze:

    12 za, 3 przeciw… Piedo, Wójcik i Nocuń.. chociaż trzech przeciwko.. jest nadzieja… przy następnych wyborach trzeba dać szansę komuś młodemu.. nowemu.. a nie tum starym układom które chcą się tylko nażrec

    3
    1
    • Pavo pisze:

     Już to gdzieś słyszałem przy namawianiu na poprzednią Panią, 4 lata przeszły i słyszę to ponownie kolejne 4 lata i znowu… Przyjdzie nowy i od nowa będzie kradł !!!

     1
     0
 7. Mieszkaniec Bliżyc pisze:

  Do M&M -przecież wybrano wójta najmłodszego z wszystkich kandydatów.

  3
  0
 8. Mieszkaniec pisze:

  Pensja jak prezydent Warszawy a budżet w niegowie ile razy mniejszy.
  Zaś nas będą skubać na podatkach i innych opłatach. Tyle kasy na pensje oby nie kosztem inwestycji, kiedy się doczekamy kanalizacji. Brak słów

  6
  0
 9. Rozsadny. pisze:

  Mlodszy nie oznacza nigdy madrzejszy ,czy gospodarny.Takie kategorie sie nie sprawdzaja.Co on pokazal w zyciu prywanym lub biznesowu]ym?.Mamy skutki decyzji niemadrych wyborow.Wiec poskladamy sie wspulnie na wszystkie zle decyzje i zaplacimy,BRAWO MY.

  2
  0
  • Zenek pisze:

   Czy jest w gminie kandydat, na którego można zagłosować? Większość osób jest już „sprawdzonych”. Osoby, które maja swoje biznesy nie będą startowały, ponieważ musieliby ujawnić swoje majątki. Przepisanie firm, majątku na rodzine może skończyć się różnie.

   4
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *