słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
fot. Powiat Myszkowski
Będzie wymiana lamp w gminie Niegowa
22 lutego 2021 r. | 12:54
7

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się spotkanie w sprawie wymiany lamp drogowych w gminach Koziegłowy i Niegowa. Jest to akcja pilotażowa, w przyszłym roku wymienione będą lampy w pozostałych gminach.

W Gminie Koziegłowy wymianie podlega 993 lamp sodowych, natomiast w Gminie Niegowa 641. Należy spodziewać się oświetlenia o barwie uniwersalnej między ciepłą i zimną temperaturą barwową.

Nowe LED-owe lampy będą sprzyjać lepszej widoczności i poprawie bezpieczeństwa na drodze. Inwestycja oznacza również zmniejszenie kosztów energii elektrycznej po stronie samorządów. Wymiana lamp będzie sfinansowana przez TAURON i ma zostać przeprowadzona do końca roku. /Powiat Myszkowski/7 odpowiedzi na “Będzie wymiana lamp w gminie Niegowa”

 1. Niegowianin pisze:

  Brawo dla rządzących! Cieszę się że moja gmina staje cię coraz bardziej Ekologiczna i przyjazna naturze. Jesteśmy z was dumni.
  Z nowymi lampami będzie legancko na ulicach, w końcu będzie można z przyjemnością spacerować bo okolicy.

  4
  9
 2. Gosc pisze:

  Nie rozumiem dlaczego wymienia się stare lampy a w niektórych miejscach ludzie chodzą proszą się o jakąkolwiek lampę

  7
  0
  • Niegowianin pisze:

   Oj drodzy prowakotorzy… Jestem zwykłym mieszkańcem, mam dość was którym się wszystko nie podoba a to tylko dlatego że nie dostaliście się do władzy w wyborach na radnych/sołtysów (wiemy kim jesteście) to są wybory demokratyczne a wy pewnie jeszcze zostaliście w poprzednim systemie(lewaki). Jest was kilku i cały czas wam coś nie pasuje, nie możecie uszanować głosu większości ??? Więc lepiej nie wymieniać lamp i za kilka miesięcy byście pisali że tylko Niegowa nie wymieniła i że Wójt z Radą się nie starają(Śmiech)? Legancki tok myślenia.

   1
   4
 3. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  To TAURON wymienia lampy nie gmina ,za co Niegowianin chwali gminę ?

  6
  1
 4. Obserwator pisze:

  Niegowianin to przecież pracownik U.G. Niegowa jak trzeba będzie to podam inicjały ,niech lepiej się nie wypowiada .

  4
  1
  • Pracownik pisze:

   Tak czy owak ,ale pochodzi z Niegowy.

   1
   0
   • Niegowianin pisze:

    Kto inny jak nie mieszkaniec G.Niegiwa ma prawo do wypowiedzi na temat przebiegających tam pozytwynych inwestycji ?
    Może posłuchamy kilku “Najlepszych” osób znających się na wszystkich i zastopujemy proces wymiany lamp bo Dwie/Trzy osoby jak w każdym poście piszą że to uknuty spisek lub Pracownik gminy chwali bo ma ukryte korzyści majątkowe…
    Czy ktoś po podstawowym wykształceniu ( nie mówię tutaj chociaż o średnim) jest w stanie negować takie inwestycje które wpływają pozytywnie na środowisko i przyczyniają się do zmieniszenia emisji CO2?( Dla tych negujących proszę odowołać się do skurtu w internecie).

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *