zachmurzenie duże
17°
15°
wtorek
Apel ws. niszczenia banerów wyborczych
27 października 2018 r. | 17:22
0

Na skrzynkę naszej redakcji został przesłany apel przez Krzysztofa Motyla - kandydata na Wójta Gminy Niegowa. Apel dotyczy niszczenia przez wandali banerów wyborczych.

Szanowni Państwo,
w związku z pojawieniem się na forach internetowych obraźliwych komentarzy na temat mojej osoby oraz konkurencji apeluję o zachowanie kultury politycznej i zdrowych zasad współzawodnictwa podczas kampanii wyborczej. Proszę, abyśmy wspólnie zajęli się planem jak zmodernizować naszą Gminę i planami na przyszłość dla każdego sołectwa, a nie przepychankami. Proszę również o nieniszczenie moich banerów, a także nieniszczenie banerów konkurencji. Po wyborach swoje banery zamierzam przekazać do schroniska dla zwierząt.

Mój apel podyktowany jest faktem niszczenia moich banerów w miejscowościach Moczydło i Zagórze.

Jeszcze raz proszę o wzięcie udziału w II turze wyborów, bo tylko od Was zależy przyszłość Naszej Gminy. Niech o wyborze nie decydują emocje tylko zdrowy rozsądek ponieważ w Waszych rękach jest dobro naszej Gminy.

Z poważaniem
Krzysztof MotylMożliwość komentowania została wyłączona.