słabe opady deszczu
14°
13°
sobota
Radny zorganizował festyn w Ogorzelniku
16 lipca 2018 r. | 12:30
37

Wczoraj w Ogorzelniku radny Ryszard Halabowski zorganizował festyn rodzinny, w którym wzięło udział łącznie kilkaset osób. Radny ze swoich pieniędzy zafundował dla najmłodszych karuzelę i dmuchańce, do tego watę cukrową, napoje, ciasto, a dla nieco starszych kiełbaski z grilla.

Nawet w roku wyborczym, radny poświęcił własne fundusze, by spodobać się Mieszkańcom. Dał przykład innym radnym, co powinni zrobić. Jest tylko jeden wyjątek. Radny Halabowski to jeden z najbardziej aktywnych radnych Rady Gminy Niegowa.

Tak trzymać.

PAWEŁ GĄSIORSKI37 odpowiedzi na “Radny zorganizował festyn w Ogorzelniku”

 1. Mieszkaniec Ogorzelnika pisze:

  Radny Halabowski ??? a nie przypadkiem przyszły kandydat na wójta p. Motyl. Bo raczej ten drugi już rozpoczął kompanie wyborczą na całego, wódka i kiełbasa wyborcza były rozdawane hurtowo. Tak się załatwia głosy swoich przyszłych wyborców.

  15
  12
  • Igrzy pisze:

   ważne że wszystko było za free

   8
   8
   • Pola33 pisze:

    “Jeżeli ludzie szepczą za twoimi plecami to tylko znaczy że ich wyprzedziłeś.” Gratulacje więcej takich radnych w naszej gminie

    8
    4
  • mieszkaniec pisze:

   No ciekawe. Bo przecież inicjatywa z dotacji z województwafinansowana. Radny Halabowski sie promuje za pieniądze podatników przecież. Więc zasług wszystkich proszę Panu Halabowskiemu nie przypisywać.

   A wiadomo kto stoi za panem radnym. Pan Motyl. Miejmy nadzieje, że ten przecudny duet nie będzie miał szansy kierować naszą gminą. Choć jak widać niektórym zależałoby na tym, by wróciły stare czasy.

   Panie Radny niech pan pomyśli o czymś bardziej adekwatnym do pana możliwości a nie o byciu radnym. Miej pań litość dla swoich talentów, których miejsce jest ale nie w gminie.

   5
   6
   • obecny1 pisze:

    KŁAMSTWO POSIADA WIELE ASPEKTÓW:NIEDOPOWIEDZENIE PÓŁPRAWDA OCZERNIANIE…..ALE ZAWSZE JEST BRONIĄ TCHÓRZY WIEC ZAWSZE JEST ŁATWIEJ ZDEMASKOWAC SPRYTNEGO OSZUSTA NIZ SZCZEREGO GŁUPKA

    4
    0
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Brawo Panie Radny Halabowski. Chciałbym spotykać więcej takich Radnych jak Pan.
  Podoba mi się że nie musiał Pan żebrać pieniędzy od Wójta Gminy Niegowa a wyciągnął Pan kasę ze swojego portfela.
  Wyborcy napewno docenią Pana za szczerość i bezkompromisowość
  Ja oddałbym z pewnością głos na Pana na” TAK ”
  Panie Halabowski jakby Ci goście — turyści,którzy wczoraj tak licznie się zatrzymywali i uczestniczyli w Pikniku mogli głosować na Pana to śmiem twierdzić że zostałby Pan Wójtem.

  17
  13
  • Damian pisze:

   Biorąc pod uwagę Pana wpis to trzeba rozumieć, że korupcja i nieuczciwa kampania wyborcza jest jak najbardziej w porządku. Na całe szczęście nie obejmuje Pan żadnej funkcji w naszym urzędzie bo wiadomo jak by to wyglądało. Na “festynie” Pana nie było więc nie powinien Pan się w ogóle wypowiadać bo prawda jest zupełnie inna jak jest napisane. I proszę mi uwierzyć, że radny Halabowski nie wyłożył nawet złotówki ze swojej kieszeni tylko wszystko sponsorował K. Motyl.

   15
   12
   • anonim pisze:

    nie rozumię z kąt u ludzi tyle nienawiśći i zazdrości.Napiszą wszystko zeby tylko kogoś oczernić.i nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialnośći. P.Halabowski współczuje panu tego że niektórzy ludzie bawili sie za pana ciężki zarobione pieniądze a potem piszą taki głupoty

    9
    8
  • oscar pisze:

   No i po chlopie 🙂 Wysrarczy ze ty napiszesz ze kogos popierasz i z automatu chlopinie spadaja szanse wyborcze .Bo nikt myslacy nie zaglosuje na czlowieka promowanego na tym portalu przez ciebie .

   4
   4
 3. Wyborca pisze:

  Brawo Panie Radny Halabowski jeżeli występuje krytyka , to tylko z zazdrości .

  14
  8
 4. Kaska pisze:

  Panie Halabowski czas już oddać władzę w ręce młodych a nie trzymać się za wszelką cene

  14
  15
 5. Bobolice pisze:

  Pani/Pan “Kaska” a co za młodymi same pieniądze przyjdą do naszych miejscowości?

  13
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Pan Halabowsi jest tyle lat radnym że Ogorzelnik powinien być Warszawą…. najpierw korzyści z p. Milewskiego, Motyla itp. a co dla Wsi nic WIELKIE G…. ale od 4 lat coś tam bełkocze na sesjach o h.. mu chodzi tylko po to żeby ludzie wiedzieli ze co chce zrobić. a gdzie pieniądze za las……. i drzewo , altany, boisko no gdzie????Ludzie obudźcie się!!!

   6
   3
 6. Tomasz Żyznik pisze:

  Halabowski zrobił festyn, a co zrobił pan Cacoń dla Niegowy?

  16
  5
 7. Kaska pisze:

  Jakoś pieniędzy w naszych miejscowościach pozyskanych przez pana Halabowskiego nie widac?
  Młodzi mają większą wiedzę i możliwości. Poza tym ich spojrzenie na przyszłość wsi jest bardziej perspektywiczne i będą dążyć do rozwoju a nie stagnacji jak obecny radny. Dla niego liczy się tylko prywatna.

  9
  10
 8. gosc1 pisze:

  super impreza

  11
  3
 9. gosc1 pisze:

  Wielki pozytyw dla pana Halabowskiego za zorganizowanie takiej imprezy fajnie ze mamy takiego radnego

  12
  6
  • Mieszkaniec pisze:

   Ja tez lubię kiełbaskę ale stać mnie jeszcze sobie kupić . Brawo wybory się zbliżają a ludzie się się sprzedają za kiełbasę i kieliszek wódki…..!!!!

   7
   3
 10. Mieszkaniec Ogorzelnika pisze:

  Podziękowania należą się Motylowi a nie Halabowskiemu. Złej osobie dziękujecie

  12
  11
 11. Bobolice pisze:

  Przecież organizatorem był Radny Halabowski a Motyl był jego gościem to Motylowi można podziękować za udział.

  11
  6
 12. Anonim pisze:

  Dziękuję Panu Halabowskiemu za udaną imprezę moje dzieci bawiły się super !!! . A co do oddania funkcji młodym co zrobił nasz sołtys przecież młoda krew??

  11
  11
 13. uczestnik pisze:

  Zrobił tyle ze przywiózl ksiedza na poswiecanie pól i na tym jego czyny sie koncza a tyle obiecywał jakos tego nie widze

  13
  5
 14. Sołtys pisze:

  Nikomu nic nie obiecywałem, bo nie musiałem. Zobowiązałem się solidnie i rzetelnie wypełniać swoje obowiązki jako sołtysa i to właśnie robię. Zawsze informuję mieszkańców o wszystkich istotnych dla naszej miejscowości i gminy sprawach i zawsze zgłaszam ich problemy na forum sesji Rady Gminy. A co do czynów to chciałbym zrobić dla naszego sołectwa jak najwięcej, ale to Rada Gminy związała nam sołtysom ręce nie wyodrębniając z budżetu gminy w ostatnich latach funduszu sołeckiego, a “z pustego i Salomon nie naleje”. Jedyne co udało mi się od Gminy “wyżebrać” to nowe tablice ogłoszeń i nową wiatę przystankową, która, miejmy nadzieje, stanie już wkrótce.

  10
  3
 15. Sołtys pisze:

  Rozumiem, że nie wszystkim jestem wygodny, ale wybory na sołtysa już niedługo “potencjalni kandydaci”. Startujcie i wygrywajcie! Zobaczymy co wy zrobicie dla naszej miejscowości??

  8
  3
 16. Sołtys pisze:

  A co do festynu to jak najbardziej popieram! Nie wnikam w szczegóły kto był sponsorem, ale uważam, że takie festyny to fajna sprawa i powinny być częściej, a nie tylko w roku wyborczym. Gdybym to ja był radnym to na pewno też organizowałbym takie imprezy. Brawo Panie Halabowski!

  12
  3
 17. Kasia pisze:

  Brawo sołtysie wreszcie ktoś ma odwagę powiedzieć prawdę. Co może sołtys ale radny już tak….Ile lat jest radnym p. Halabowski i co zrobił dla swojej wsi ??????? chyba nic oprócz pracy dla swojej rodziny i korzyści!!!! Aha i kiełbasa co 4 lata przedwyborcza i wódka!!!!
  A teraz krzyczy jak jest p. Mazur ze on chce to czy to a gdzie był z żądaniami jak zasiadał jego kolega p. Motyl wszystko mu pasowało nic nie chciał oprócz swoich korzyści!!!! Nie rozumiem ludzi w Ogorzelniku wszyscy na niego wyzywają a jednak wygrywa!!!!

  11
  6
 18. Kaska pisze:

  Nie rozumiesz
  P..radny ma kombajn i co 4 lata żniwa za połowę ceny lub praw id darmo zrobi to głosy ma

  6
  5
  • Głos pisze:

   To tylko p. halabowski ma kombajn???? i wywozi szambo nielegalnie???na pola a bierze kase??? brawo popierajmy takich ludzi bedzie lepiej. Polak sprzeda się za wszystko. W jakim kraju my żyjemy????

   6
   2
   • mieszkanka pisze:

    Tak tak wywozi i nie jest zarejestrowany a wielki radny za kiełbasę …a jak smakuje i wódkę. I jeszcze ma czelnośc coś bełkotać na sesjach o prawdzie , sprawiedliwości, ze coś tam chce. Oj takich ludzi nam trzeba …….brawo MY. Oj ludzie obudźcie się!

    4
    2
 19. Katarzyna pisze:

  A Ty Kaska (Kasia) piastujesz najwyższą funkcję w gminie i co zrobiłaś aleję dębową i szpaler dębowy w Antolce? I dla kogo to? Dla zaspokojenia swoich zachcianek.

  7
  8
 20. Internet pisze:

  Masz rację Katarzyna ” Kaska’ to zaufana osoba obecnej władzy.

  3
  2
 21. Cudzoziemiec pisze:

  w Mzurowie to się tak pobili, ze karetki ich pozabierały.

  5
  4
 22. Mieszkaniec pisze:

  Piszesz bzdury kandydacie pod linkiem C .,byłem na tym festynie i nic takiego nie było.Zrób i ty festyn ,może ktoś się zlituje i poczęstuje ciebie kielichem.

  6
  3
 23. Czop pisze:

  Drake miałem po tych kiełbasach, łeeeee

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *