zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Gmina otrzyma 573 tys. zł na rozbudowę Ogrodowej i Topolowej w Niegowie
17 kwietnia 2020 r. | 12:23
11

Bardzo dobre informacje dla mieszkańców gminy Niegowa. Premier Mateusz Morawiecki zatwierdził listy zadań do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w ramach naboru wniosków na 2020 rok. Wśród zatwierdzonych wniosków znalazł się wniosek Gminy Niegowa na rozbudowę odcinka drogi gminnej nr 680037S ul. Ogrodowa z oświetleniem ulicznym i drogi gminnej nr 680036S ul. Topolowa wraz z zatoką postojową i autobusową z oświetleniem ulicznym w miejscowości Niegowa.

Wartość projektu to 1 042 583 zł, a gmina na ten cel otrzyma 573 420,65 zł. Przebudowa ma być ukończona do października 2020 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Gmina otrzyma 573 tys. zł na rozbudowę Ogrodowej i Topolowej w Niegowie”

 1. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Sekretarz PZPR Madej nareszcie znalazł osobę która wykonuje jego polecenia .Brawo “władzo”.

  13
  2
 2. Jarek pisze:

  Czy żeście juz do reszty powariowali w tej gminie? Przecież tam jest nowa droga. To byłemu wójtowi madej owi ma być zrobiona dwupasmowka? Wariatów widać nie brakuje

  11
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  On otwarcie mówi ,że mu się to należy za jego lata pracy dla gminy.

  10
  0
  • Jarek pisze:

   Należy mu się? Za co bo chyba nie za dzialki na “niegowskim osiedlu” na którym bedac wojtem zapomniał zrobić dróg. Właściciele chcąc dojechać do swoich działek sami utwardzają drogi jak mogą. A tu na topolowej i ogrodowej będzie się robić nowa drogę na nowej drodze tylko po to, żeby zadowolić szeregowego mieszkanca . Chyba nie o to chodzi panie władzo.

   11
   0
 4. Szeregowy mieszkaniec pisze:

  Kto bogatemu zabroni. Tylko pół miliona trzeba będzie dołożyć do tej drogi. Wyjdzie nam drogo ta droga.

  9
  0
 5. Mieszkaniec pisze:

  A rozmawiał poważnie z nią kto? Trzeba było zaproponować odpowiednią kwote, wyregulować prawnie teren i róbta te droge. Historia zna takie przypadki w gminie Niegowa ze najpierw się zrobi droge na gruncie prywatnym a później drapieta się po głowach co z tym g…m zrobić. i jeszcze te barany wystawiają nakazy płatnicze – podatek od nieruchomości za części działki zajęte pod drogi. Takie rzeczy tylko w Niegowie

  9
  0
 6. Mieszkaniec pisze:

  Pewnie nikt nie rozmawiał. Znając realia gminy Niegowa. Pani sołtys nie wyraziła zgody bo nikt nie lubi jak go się okrada. Wszyscy na nią psy wieszacie A jak sąsiad po drugiej stronie drogi ją przygrodził( o drogę chodzi) to cicho sza nikt nic nie mówi. Wszyscy tacy mądrzy na swoją korzyść, a kosztem cudzym.

  4
  3
 7. Urzednik pisze:

  Rozmowy były prowadzone ze wszystkimi właścicielami działek przylegających do powstającej inwestycji. Wszyscy pozytywnie zaakceptowali warunki. Jeden właściciel nie wyraził zgody i nie będzie ciągu nowej drogi i parkingu przy żłobku. Zainteresowanych zapraszam do urzędu w celu wyjaśnienia nieścisłości.

  4
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   Jakie rozmowy i wasze warunki z d…y takie efekty. Chętnie się zapoznam z tymi nieścisłościami urzędniku wójcie;) To przyjmuje się już interesantów w urzędzie?

   8
   2
 8. Niekryty Krytyk pisze:

  Napiszę tylko jedno: ludzie wybrali , ludzie mają.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *