zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Dziś wyścig rowerowy i darmowa degustacja potraw w Gorzkowie Nowym!
15 sierpnia 2018 r. | 08:06
3

Dziś o godz. 13:00 w na parkingu przy kościele w Gorzkowie Nowym odbędzie się wyścig rowerowy "Na Maxa" oraz degustacja potraw regionalnych. Impreza organizowana jest w ramach promocji twórczości lokalnej i tradycji sołectwa.

Szczegóły na plakacie.3 odpowiedzi na “Dziś wyścig rowerowy i darmowa degustacja potraw w Gorzkowie Nowym!”

 1. Berchmans pisze:

  Już po raz 9 w naszej małej Ojczyźnie Gorzków Nowy odbyło się dziękczynienie za tegoroczne plony. O godz. 11.30 została odprawiona Msza św. dziękczynno – błagalna. Uczestniczyły w niej koła KGW Gorzków Nowy, Gorzków Stary, Ludwinów, Trzebniów, nasi Sołtysi, Radni Gminy Niegowa, Radny Powiatu Myszkowskiego, Burmistrz Miasta Żarek, P. Krzysztof Motyl. Podczas mszy św. zagrała Orkiestra Dęta z Poraja. Po mszy św. odbył się tradycyjny Wyścig Rowerowy na Maxa. Tę inicjatywę oraz całą agapę – ucztę miłości przygotowało Sołectwo Wsi Gorzków Nowy wraz z naszym Kołem Gospodyń Wiejskich z Gorzkowa Nowego i Radnego P. Andrzeja Golibrodę. Nad wszystkim czuwała niezawodna P. Ewa Golibroda. Dziękujemy za wszystko. Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Ślaskiego za dofinansowanie zadania zrealizowanego dla Sołectw w naszym Województwie. Gminie Niegowa. Dziękujemy P. Burmistrzowi z Żarek. Dziękujemy także P. Rademu Powiatu Myszkowskiego P. Jarosławowi Kumor, P. Rademu Andrzejowi Golibroda, P. Sołtysowi Arkadiuszowi Bacior za ufundowanie muzyki do tańca. P. Piotrowi Golibroda za Fotorelację. JESTEŚCIE KOCHANI. DZIĘKUJĄ MIESZKAŃCY. JESTEŚMY DUMNI Z WAS I KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH GORZKÓW NOWY.
  Z NASZEGO RADNEGO ANDRZEJA GOLIBRODĘ, SOŁTYSA ARKADIUSZA BACIOR, RADY SOŁECKIEJ,
  ZAGŁOSUJEMY NA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  PIĘKNIE PROMUJECIE NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĘ. TYLE LUDZI WAS KOCHA. ANDRZEJ KOCHAMY TWOJĄ ŻONĘ. ONA JEST “ANIOŁEM” DLA NASZEJ GMINY!

  10
  10
 2. Ja pisze:

  Są jaja, nie ma co…

  8
  1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Zastanówmy się nad zmianą nazwy strony na Gwiazdy Północy

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *