zachmurzenie umiarkowane
20°
20°
wtorek
Dwie firmy chcą wyremontować drogę do pól Tomiszowice – Antolka
30 października 2018 r. | 12:08
11

Dwie firmy zgłosiły się w przetargu na remont droga dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Tomiszowice - Antolka. Jedna z firm - PRDM Myszków zaoferowała 117 937,21 zł, a druga - PHU Domax z Boronowa 141 598,89 zł. Gmina na remont może przeznaczyć maksymalnie 150 000 zł. Droga ta ma zostać zmodernizowana do 30 listopada 2018 roku.

Wykonawcę poznamy w najbliższych dniach.

Roboty obejmują przebudowę - modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Tomiszowice - Antolka zlokalizowanej w granicy działki ewidencyjnej nr 524/2 stanowiącej własność Gminy Niegowa. Przebudowa niniejszej drogi ma na celu poprawę warunków jezdnych w tym wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego oraz wykonanie nawierzchni z mieszanki bitumicznej. W miejscu największego pochylenia zaprojektowano korytka odwaniające o wymiarach 30x33x10 cm.11 odpowiedzi na “Dwie firmy chcą wyremontować drogę do pól Tomiszowice – Antolka”

 1. Antonisz pisze:

  to będzie do działek naszej wójciny i jędruszka?

  9
  5
  • Jędruszek Kamil pisze:

   Jako, że poruszył “pan” choć to chyba zbyt kulturalne określenie na osoby pana pokroju, nazwisko moje i mojej rodziny nie życzę sobie, by ktokolwiek oskarżał moją rodzinę o działanie w interesie swoim za środki publiczne lub jakiekolwiek działanie na szkodę drugiego człowieka.
   Mam nadzieję, że jest “pan” wstanie wskazać nasze numery działek do których prowadzi ta droga, bo ja takich sobie nie przypominam.
   Jako, że opanował “pan” już obsługę internetu na pewno znajdzie “pan” też numer naszego domu, zapraszam również życzliwie na rozmowę, oczywiście z numerami działek. Jeśli nie ma pan na tyle odwagi i honoru radził bym zaprzestać obrażania kogokolwiek i rzucania nazwiskami na tym portalu, a zdarza się to bardzo często, co niejednokrotnie powinno się skończyć konsekwencjami prawnymi i mam nadzieję, że w niektórych przypadkach się to tak skończy.
   Proszę nie mierzyć innych swoją miarą i życzę aby każdy zrobił dla swojej miejscowości tyle co mój “nieuczciwy” tata, może nie za dużo, ale zamiast siedzieć i płakać w internecie jaki ten świat jest zły starał się coś zrobić.
   Pragnę też przypomnieć, że wybory nie są powodem, żeby obrzucać kandydatów i ich rodziny błotem.

   16
   5
 2. Mieszkaniec pisze:

  Następna droga z kredytu do prywatnej posesji.

  5
  3
 3. Antolka pisze:

  To jest skandal , jeszcze w takim okresie ,ale będzie miała za co zwrócić jak weżmie odprawe.

  6
  0
 4. Geodeta pisze:

  Ciekawe jak uregulują stan prawny”zasiedzenie” droga przebiega w miejscach innych niż jest obecnie.

  6
  0
 5. Geodeta pisze:

  Tak ta.

  5
  0
 6. Obserwator pisze:

  To nie jest remont to jest budowa i wymaga pozwolenia na budowę , ktoś za to chyba beknie.

  5
  2
 7. Obserwator pisze:

  Ciekawe czy działka 524/2 ma status drogi publicznej .

  5
  0
 8. Kaziuk pisze:

  Czy ktoś panuje co się dzieje w Gminie.

  5
  0
 9. Urzedniczka II pisze:

  Obawiam się że nikt nawet nie próbuje zapanować, wszyscy są kierownikami. ?????

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *