zachmurzenie duże
14°
12°
wtorek
Doskonała atmosfera podczas festynu w Ludwinowie
08 października 2018 r. | 13:20
36

Wczoraj w Ludwinowie odbył się festyn rodzinny, który był przeprowadzony w bardzo sympatycznej atmosferze. Były występy artystyczne, mecz w piłkę nożną, przepyszne wypieki i potrawy, konkursy, loterie, była możliwość zobaczenia z bliska wozu strażackiego i policyjnego, do tego pokaz "drwali".

Gratulacje dla organizatorów, ja bawiłem się bardzo dobrze.

PAWEŁ GĄSIORSKI36 odpowiedzi na “Doskonała atmosfera podczas festynu w Ludwinowie”

 1. Ewa pisze:

  Gdyby nie wybory to festynów by nie było. Poprzez festyn upokorzone zostały dwie rodziny a na imprezie ‘skorzystali’ glownie konkretni kandydaci. Prawdziwa pomoc robiona jest w ciszy i nie piszą o niej szmatławce… Sprawiedliwiej byłoby nazwać to FESTYNEM WYBORCZYM i bardziej ‘legalnie’ omamiać wyborców lejąc wódkę… A zaangażowanie kościoła w ten bajzel co najmniej nie na miejscu…

  28
  11
 2. Mieszkanka pisze:

  Pani Ewo, jeśli Pani nie wie w jakim celu był organizowany to niech się Pani nie wypowiada na ten temat.

  12
  9
 3. Ewa pisze:

  No właśnie niestety wiem jaki byl oficjalny temat festynu.

  16
  9
 4. Internet pisze:

  Pani Ewo Pani wypowiedż jest żenująca a mieszanie w to kościoła to już chamstwo.

  10
  13
 5. Mieszkaniec pisze:

  Pani Ewo-prawdopodobnie obecna radna- w ciągu 4-rech lat nic się nie robiło a teraz wielki krzyk.

  10
  10
 6. WYBORCA pisze:

  czy to prawda że LAKIEREK na wójta się mierzy

  2
  0
 7. Obca pisze:

  Komuś tu ból tyłek ściska? 😀 fakt.. Odcięcie od koryta bywa bolesne 😀 trzeba sie gdzieś wyzalic..

  6
  6
 8. Uczestniczka pisze:

  Takich komentarzy można było się spodziewać szkoda tylko że żadna z tych oceniających nie potrafiła stanąć na wysokości zadania i zorganizować w tej miejscowości NIGDY czegoś podobnego. Kandydaci byli i może jest to dobra kampania wyborcza ale, każdy swój rozum ma i zagłosuje bez względu na to kto mu na pikniku rękę ściskał! Zastanawiam się gdzie ta wódka wyborcza była bo niestety nikt mi polać nie chciał, a chętnie bym się napiła. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć DZIEWCZYNY JESTEŚCIE NIESAMOWITE należą wam się duże brawa i nie zwracajcie uwagi na te zbędne komentarze większość uczestniczących miała odmienne zdanie, nasze dzieci wyszły zadowolone, my najedzeni (bigos Makłowicza fenomenalny) a i rodziny dla których zbieraliście też się mam nadzieję ucieszą! BRAWO WY???

  12
  11
 9. fanka pisze:

  Każdy ma swoje zdanie mam i ja 🙂 Festyn jak najbardziej udany pogoda sprzyjająca ,szkoda tylko że kosztem tych rodzin robi się kampanie wyborczą! Chłopak wypadkowi uległ heh w wakacje jakoś wtedy nikomu do głowy nie przyszło by pomóc bezinteresownie tej rodzinie by ich wesprzeć w trudnym czasie aż tu nagle WYBORY jak tu nabrać sobie rozgłosu ?? najlepiej charytatywnie 😀 dobroć serca haha kto o tym pamięta w tych czasach a już zwłaszcza w Ludwinowie ?? Śmiech na sali ! Ludzie to nie parafia podzieliła społeczeństwo tylko wy sami i obecne wydarzenia są tego dowodem ale co tam przynajmniej Ludwinów słynie na okolice ?

  13
  6
 10. Obserwator pisze:

  Idąc twoim tokiem myślenia trzeba by było najlepiej nic nie robić…!!!
  Bo zawsze byś coś znalazła przeciwko…!!!

  5
  9
 11. Lala pisze:

  A ja uważam, że najważniejszy jest gest pomocy. Wybory czy nie, liczy się wsparcie i pomocna dłoń gdy ktoś tego potrzebuje. A przy okazji Przyjemne z pożytecznym.

  6
  8
 12. fanka pisze:

  Przyjemne z pożytecznym powiadacie ? Nie wątpię ! Pomocna dłoń ,ludzie w jakim świecie żyjecie w tej wsi nikt nie robi i nie zrobił niczego bezinteresownie względem innych . W oczy kolega ,koleżanka a poza oczy lepiej nie chcecie wiedzieć … Wódka przedwyborcza się rozlała p.Karinie w sklepie opustoszało przynajmniej nowe zaopatrzenie będzie 🙂

  10
  4
 13. Obserwator pisze:

  To może pochwal się co Ty zrobiłaś dla tej wsi lub innej…???

  5
  6
 14. Tolek pisze:

  Najłatwiej jest krytykować, zgodnie z powiedzeniem. ,, Jak się chce psa uderzyć to kij się znajdzie “….!!!!!
  A nie lepiej się wziąć samemu do roboty…!!!!!!

  6
  7
 15. fanka pisze:

  Dużo by wymieniać co ta wieś zyskała dzięki mojemu tacie który miał właśnie gest dobroci jak to teraz nazywacie tylko wspomnijcie jakim gestem wy go wsparliście kiedy było mu ciężko!!! ALE FAKT WTEDY NIE BYŁ ROK WYBORCZY ? więc szkoda było fatygi

  6
  1
 16. O.5 ltra pisze:

  Ja dostałem flache i wiem na kogo zagłosuje.

  4
  3
 17. Mieszkaniec pisze:

  No jest taki jeden kandydat który myśli, że wódką ludzi kupi, normalny człowiek się ośmieje i pomyśli sobie, że nie honor jest się sprzedawać ale taka prawda, że w każdych wyborach dużą część głosów własnie tak się kupuje 🙁

  18
  4
 18. robaczek pisze:

  Boże co się tu dzieje aż nie wierzę albo i wierzę bo znam tą społeczność ale nie myślałam że Festyn wywoła aż taką gównoburzę ! !! Wybory czy nie to jeśli ktoś miał ochotę ,siłę i determinację na zorganizowanie imprezy to czemu nie ,? nigdy nic się w tej wsi nie działo ,każdy tylko dziko patrzy na drugiego a uważam że taka organizacja sporo kosztowała osoby tym się zajmujące i cel jaki by nie był to myślę że warto było bo przynajmniej ludzie popatrzyli jeden na drugiego ….lecz nie ma się co czarować że wieś się zjednoczy że ludzie będą żyć w jedności jak to kiedyś było ,ale cóż takie czasy mamy . A wódkę przedwyborczą niech polewa każdy a wy mieszkańcy swój rozum macie i rozsądnie pokażcie oddając swój głos ! Nie ma co publicznie obrzucać się błotem i tak to niczego nie zmieni .

  12
  3
 19. Mieszkaniec pisze:

  Jedni uważają ,że powinno się coś zrobić dla poszkodowanych przez los ,a inni uważają że wystarczy zrobić zebranie w remizie ,pochwalić się niczym ,i to wystarczy dla zaufania społecznego.

  5
  4
 20. Ignac pisze:

  A kiedy impreza w Niegowie bo już niemogę się doczekać?

  4
  1
 21. Ciekawy pisze:

  W NIEGOWIE to ze trzy powinny być tyle kandydatów. 🙂 🙂 🙂 🙂

  7
  1
 22. Ignac pisze:

  To muszą się spieszyć bo tylko jedna niedziela została, chyba że na trzy zmiany imprezę podzielą!!!!!!

  9
  1
 23. fanka pisze:

  Patrząc na to co dzieje się w tej mieścinie mlekiem i miodem płynącej ? hmm
  Trójka kandydatów lecz pytanie na kogo oddać głos ? Ten stawia i ten stawia ,trzeci ponoć w sobotę nic tylko pić ! tylko kto cię potem z alkoholizmu wyciągnie ,kto ci rodzinę wykarmi do AA cię zgłoszą ,niebieską kartę założą ,nazwą patologią a FESTYNU nie zrobią ?
  Morał z tego taki iż nie mamy w środowisku kandydata na którego warto oddać głosy swojej rodziny bo nikt tu nie prezentuje ludzkiej szczerej uczciwości !!! Gdyby diet nie było tak obfitych to i kandydować nie było by komu bo za psie pieniądze palcem by święta trójca nie kiwnęła ot co . Biedny zawsze będzie biedny i na swoim lichym stołku usiądzie a bogatemu to i tron mało !

  6
  1
 24. Ignac pisze:

  Wypić można od trojga a na czwartego głosować!!!!!!!!

  13
  0
 25. Mieszkaniec pisze:

  Do ” fanka” przecież można zobowiązać kandydata/kandydatkę do określonej diety,np.zwrot kosztów podróży .

  0
  0
 26. Dziki pisze:

  Ja byłem na festynie i przez to mam rozdwojone jaznie bo flaszek dostałem 3 i teraz nie wiem na kogo zagłosować ale moim skromnym zdanie więcej takich festynów i będzie co w zimowe wieczory konsumowac

  8
  2
 27. Tolek pisze:

  Bzdury gadasz…!
  Byłem na festynie i nikt wódki za głos mi nie proponował…..!!!

  2
  7
 28. mieszkańcy z ławeczki pisze:

  Ile zebrano pieniędzy a ile przekazano rodziną przecież sponsorzy by chcieli wiedzieć to nie powinno być żadną tajemnicą. Proszę organizatorów o podanie tych informacji

  14
  1
 29. Ignac pisze:

  Kiedy jest następna impreza i gdzie bo nie mam co pić!!!

  10
  2
 30. Sołtys pisze:

  Skoro organizatorzy nie chcą podać ile przekazali rodziną pieniedzy to znaczy że to był festyn dla podreperowanie sobie budżetu swojego.

  14
  1
 31. fanka pisze:

  Suma sumarum nie wiadomo kto ostatecznie był organizatorem festynu ! I nikt publicznie nie poda ile kasy zebrano bo przecież tu o głosy i poparcie chodziło a nie o pomoc a ludzie dali się śmieszną dobrocią omamić !!! A tu kampania wre aż drzwi nie nadążam zamykać więc ostatecznie wiadomo na co są środki z festynu rozporządzone ?

  7
  1
  • Bystry pisze:

   Och, gdybyście mogli podusili byście z zazdrości tych co zrobili festyn, dlatego źe to nie wy wpadliśmy na taki fajny pomysł….. ?

   2
   4
   • fanka pisze:

    Do Bystry…
    Bystry aż za Bystry !!! Stowarzyszenie pic na wodę fotomontaż wiadomo o co chodzi i jaki był cel główny by na stołeczek wskoczyć

    4
    0
 32. Ignac pisze:

  Był gdzieś festyn, czy już jest cisza wyborcza czy wódki brakło naszym kandydatom!!!!!!!!

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *