zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Unieważniono przetarg na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Bliżyce – Antolka
01 listopada 2021 r. | 12:05
11

Nie udało się rozstrzygnąć przetargu na przebudowę - modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Bliżyce - Antolka. Całości sprzeciwił się Starosta Myszkowski, który dopatrzył się pewnych nieprawidłowości.

Szczegóły w zawiadomieniu poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
11 odpowiedzi na “Unieważniono przetarg na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Bliżyce – Antolka”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Niestety urząd to nie komisariat, oby w następnych wyborach ludzie przejrzeli na oczy

  18
  0
 2. Dzielnicowy pisze:

  Obecny Wójt przoduje w wyścigu na najgorszego Wójta 30 lecia w tej Gminie, a konkurencja przecież była spora. Niestety pisanie projektów inwestycyjnych oraz zarządzanie budżetem 5 tysięcznej Gminy, jest trudniejsze niż wypisywanie mandatów za złe parkowanie. Bardzo żałuję, bo po latach degrengolady wielu pokładało w Nim nadzieje, ale niestety przekonaliśmy się bardzo szybko iż wiedzy, umiejętności oraz obycia i kultury brak. Jednym słowem, przydomek Wójt Porażka będzie się za nim ciągnoł do końca kadencji.

  13
  0
 3. Obywatel Niegowy pisze:

  Oddałem głos na Rembaka i żałuję teraz, w następnych wyborach może kogoś młodszego? Może Radny Daniel Piedo wystartuje? ON by rozbił układy

  5
  10
 4. Blizyce.pl pisze:

  Myślę że mimo wielu Piedo by nadawał się jak mało kto

  4
  10
 5. Obywatel Niegowy pisze:

  Mlody jest ale mu się chce i to widać, poznałam GP osobiście, świetny człowiek i samorządowiec

  4
  9
 6. Ks. Boguś pisze:

  Daniel ma moje wsparcie!

  9
  1
 7. Mieszkaniec pisze:

  Nic mnie już w Niegowie nie zdziwi. Gok – porażka, żłobek przeplacony, o innych inwestycjach brak danych a tu jeszcze taki kwiatek tzn las Nasi urzędnicy liczyli ze starostwo się nie zorientuje?. No miszcze

  9
  2
 8. Stary pisze:

  Lata lecą i nie zmienia się nic. Inwestycje po Niegowsku. Czyli jak? Po dziadowsku. Chyba to nie trudne żeby zaplanować budowę drogi tak żeby ona nie była w działkach prywatnych lub w lesie panstowym? No chyba że to wyższa matematyka, a to przepraszam. Jaki szef tacy Urzędnicy. W sumie to może lepiej niech już nic nie robią bo, wstyd na cały świat. Jednym słowem, to jest PORAŻKA, nie pierwsza i pewnie nie ostatnia tego Wójta.

  9
  2
 9. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Ale tekturowy czek ,jak wszyscy działacze PIS-u w Polsce ,dostał.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *