słabe opady śniegu
-5°
-5°
niedziela
fot. K.Ł. Sokół Łomża
Będą polować na zwierzęta w gminnych lasach
18 października 2019 r. | 12:01
4

Zarząd Koła Łowieckiego „Dublet” informuje, iż na terenie obwodu łowieckiego nr 65 planuje przeprowadzenie polowań zbiorowych w okolicach miejscowościach Niegowa, Antolka, Tomiszowice, Bliżyce, Ogorzelnik.

Tym razem KŁ „Dublet” organizuje polowania na jelenie, dziki, sarny, lisy i bażanty (z psami). Polowania rozpoczną się w godz. 8:00 - 15:00 już 7 grudnia 2019 roku i potrwają do 22 grudnia 2019 roku.4 odpowiedzi na “Będą polować na zwierzęta w gminnych lasach”

 1. Nie podaję ręki myśliwym pisze:

  Pozostaje mieć nadzieję że myśliwi abstynenci nie będą strzelać jeśli na linii strzału znajdą się inne osoby albo zwierzęta gospodarskie, budynki lub pojazdy i że nie pomylą dzika z rowerzystą ani psa z wilkiem. … Ja mam nadzieję że znajdzie się w społeczeństwie wielu ludzi którzy zaprotestują przeciwko mordowaniu zwierząt nazywanemu potocznie polowaniem! https://www.ekologia.pl/srodowisko/przyroda/ludzie-i-zwierzeta-myslistwo-nie,12638.html

  5
  2
 2. Ryszard B pisze:

  Dla mnie te cale koła łowieckie to banda morderców.

  2
  2
 3. Bulldog pisze:

  To służy do regulacji popolulacji każdego z ww zwierząt. Oczywiście ktoś powie że natura sama to regulowała …. przez kilkanaścoe lat duża górka roślinożerców , potem dochodzi do rozkwitu mięsożerców, których z kolei tłuką choroby ( jak choćby wścieklizna ). Sam kocham zwierzynę i jedyne z czego strzelam to kapsel od piwa, ale zdaję sobie sprawę że żyjemy w środowisku gdzie muszą być takie regulacje. Pozostaje mi wierzyć że każdy z myśliwych mając pozwolenie na odstrzał powiedzmy … jelenia 🙂 nie wali do wszystkiego co się rusza. Ale to sprawa bardzo indywidualna.

  3
  0
 4. Obserwator pisze:

  Wszędzie się znajdą “Myśliwi” i “Mięsiarze” ale bardzo trudno tych drugich nakryć i usunąć z PZŁ.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *