zachmurzenie duże
-5°
-6°
środa
Będzie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Niegowa
19 lutego 2021 r. | 12:00
3

Wójt Gminy Niegowa poinformował o przystąpieniu do opracowania Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Niegowa.

Zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentacją dotyczącą ww. opracowania oraz składać do niego wnioski.

Wnioski do planu należy składać do Wójta Gminy Niegowa, na piśmie, na adres: Urząd Gminy Niegowa, ul. Sobieskiego i, 42-320 Niegowa, lub w formie elektronicznej na adres urzad@niegowa.pl, a w sprawach związanych z ochroną środowiska również ustnie do protokołu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22.03.2021 r., z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Wnioski zostaną rozpatrzone przez Wójta Gminy Niegowa.

Z uchwałą w tej sprawie można zapoznać się TUTAJ.3 odpowiedzi na “Będzie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Niegowa”

 1. Postaszowianin pisze:

  W Gminie można składać wnioski o dofinansowanie do wymiany pieca w wysokości 2300 zł. Rekrutacja miała zacząć się po 20stym lutym. Jak się okazało już 18stego lutego wniosków brak. Czyli jak zwykle dostała wsparcie rodzina i znajomi a zwykły Kowalski idąc po wniosek nawet przed planowaną rekrutacją już jest spóźniony, bo finanse już zostały wyczerpane. Po co wprowadzacie ludzi w błąd i robicie z nich głupków? Nie ogłaszajcie, że jest możliwość pomocy, zeżryjcie sobie sami jak zwykle wszystko po cichu i nie róbcie innym ludziom nadziei. Jestem ciekaw listy osób, które dostały dofinansowanie do wymiany pieca.

  17
  0
 2. wirus pisze:

  banda komuchów.Radni do wymiany i wójt do wymiany

  13
  1
 3. OBSERWATOR pisze:

  BRAWO MY !!!!!! )))))))))

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *