środa
czwartek
Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym
11 maja 2018 r. | 08:16
2

W związku z organizacją wyścigu kolarskiego młodzików i juniorów, który będzie rozgrywany m.in. na terenach gminy Niegowa, w weekend mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i należy stosować się do oznakowań i poleceń policji oraz służb porządkowych.

Zmiany możecie zobaczyć poniżej:
11 maja 2018 r. ścieżka rowerowa Przewodziszowice, Czatachowa, Ostrężnik, Trzebniów, „Pustelnia” w godz:14:00 do 18:00 zamknięta dla turystów rowerowych.

12 maja 2018 r. w godz. 09:00-12:00 droga Hucisko – Zdów – Hucisko zamknięta objazd do Zdowa przez Młyny.

12 maja 2018 r. w godz:15:00 – 20:30 na terenie Gmin Kroczyce i Niegowa droga z Kroczyc przez Dzibice, Sokolniki, Bliżyce, Zdów, Hucisko, Podlesice, Kroczyce ruch ograniczony. Pojazdy poruszają się z kierunkiem jazdy kolarzy, należy stosować się do poleceń policji i służb porządkowych

13 maja 2018 r. w godz. 10:00-15:00 na terenie Gminy Niegowa w miejscowościach: Bliżyce, Tomiszowice, Niegowa, Mirów. Gmina Żarki miejscowość Kotowice. Gmina Włodowice miejscowości : Hucisko, Zdów ruch ograniczony. Poruszanie się pojazdów z kierunkiem jazdy kolarzy, należy stosować się do poleceń policji i służb porządkowych.2 odpowiedzi na “Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym”

 1. Jarek Kowalski napisał(a):

  Nie dość, że utrudniają normalne funkcjonowanie to jeszcze każą sobie za to płacić.
  5  0
 2. Internet napisał(a):

  Bez zmiany organizacji ruchu,bezczelnie zablokowali drogi rżnąc wariatów ,że tak ma być.
  2  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).