-1°
-4°
wtorek
środa
fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Niegowa
09 stycznia 2018 r. | 11:32
39

Na kogo zagłosujesz w tegorocznych wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym. Do wyboru macie czworo kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na "kogoś innego".

Do wyboru są: Dorota Hajto-Mazur, Krzysztof Motyl, Mariusz Dzieża, Mariusz Trepka i ktoś inny.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie pod "oceń radnego". Każdy z Was może oddać jeden głos. Sondaż potrwa do końca tygodnia, tj. 14 stycznia 2018 r. Następnego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is closed! Poll activity:
Start date 09-01-2018 10:37:54
End date 09-01-2018 23:59:59
Poll Results:
Na kogo zagłosujesz w tegorocznych wyborach na Wójta?39 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Niegowa”

 1. Wyborca napisał(a):

  byle nie Mazur

 2. Ja napisał(a):

  Byle nie motyl

 3. kaczor napisał(a):

  Trepka da rade?

 4. My napisał(a):

  Byle by był inny od wszystkich

 5. Jarek Kowalski napisał(a):

  Głos oddany

 6. wyborca napisał(a):

  Motyl już był i się nie sprawdził, Trepka już jest w województwie i niech sobie tam siedzi, obecna Wójt pokazała swoje oblicze o Dzieża to lepiej niech się nie pcha bo mu jeszcze palma odbije. Potrzebny jest Wójt który będzie widzieć potrzeby innych a nie tylko swoje 🙂

 7. wyorca napisał(a):

  Wreszcie jest porządek za rządów Pani Wójt i widać ze na każdej wsi jest COŚ zrobione.Wystarczy się przejechać po gminie.

 8. wyorca napisał(a):

  Wreszcie zapanował porządek za Pani Wójt i wystarczy się przejechać po gminie co zrobiła Pani
  Wójt i Rada.

 9. Malwina napisał(a):

  To nie są lata 20 lat wstecz teraz wójt to powinien mieć wizje i działać na rzecz mieszkańców a z tych czterech kandydatów idą tylko po to by być przy władzy więc głosuję na inny

 10. Gonzo napisał(a):

  Wyborca jest porządek czy zapanował porządek jakbyś z kosmosu przyleciała Rozejrzyj się po innych gminach to ci rozjaśni umysł u nas w gminie to jest jakby zapanował zmrok i zrobiło się ponuro

 11. Jasiu napisał(a):

  Ta wielka Pani Wójt nic nie zrobiła dla gminy, tylko ją zadłuzyła jest 2 po Poraju.Tak dużo obiecywała leczyła za darmo częstowała nalewką aby zebrać głosy i wygrać wybory i co mamy? Panią Wójt która zadłużyła Gminę wypłacaca bardzo duże nagrody tym co nie zasłużyli a sie podlizują a reszta może się tylko oblizać
  Mam nadzieję że ludzie w końcu się otrząsną

 12. Kris napisał(a):

  Za Motyla to przynajmniej drogi były w całej gminie zrobione, a teraz to tylko zadłużenie gminy rośnie a mazurowa (celowo z małej) tyko sobie pensie podnosi.

 13. Świadomy napisał(a):

  O Długach można pisać co się chce papier wszystko przyjmie a jaki jest koń każdy widzi.

 14. Świadomy napisał(a):

  O długach można pisać co się chce papier wszystko przyjmę a jaki jest koń każdy widzi.

 15. Świadomy napisał(a):

  Ciekawe komu z rodziny Trepka i Szczepańczyk jeszcze nie załatwili pracy

 16. Patryk napisał(a):

  Mają duże rodziny.

 17. Kakało napisał(a):

  Smieszny ten sondaz. Nagle niektorym przybywa kilkanascie i dziesiat glosow z minuty na minute. A reszta komentujacych daje sie podpuszczac glupimi komentarzami. A w wyborach do sejmu Trepka mial ledwo 700 glosow a senator ktorego nikt nie zna dostal 1500 glosow. Tutaj wygra Trepka bo tak ma byc, po to ta strona powstala. A o Kozieglowach nie ma takiej strony. Dajecie sie podpuszczac i sklocic miedzy soba. W takich sytuacjach lepiej steruje sie wyborcami jak sie im kity cisnie i wpaja nienawisc. To jest torowanie drogi przyszlemu kandydatowi z PiS, ta strona, Demokratyczna po to powstaly. Tak samo jest z glosowaniem na radnych, a wygrywaja najgorsi co nie robia nic i same pretensje maja.

 18. Wyborca napisał(a):

  rzeczywiście Motylowi przybyło sporo głosów, ale każdy ma prawo głosować . Głosuj i ty

 19. Patryk napisał(a):

  Kolega Kakało ma 100% racji. Dajcie się PIS-owi wprowadzić.

 20. Zyga napisał(a):

  Ja nie wiem co wy chcecie od PiS w Polsce ludzie dostają zasiłki na dzieci i wogule jest coraz lepiej będę głosować na Trepke bo jest bardzo dobrym człowiekiem który dba o dobro

 21. Tomasz napisał(a):

  Jedyne dobro o jakie dba to dobro swoje i swojej rodziny 😂

 22. Patryk napisał(a):

  Koleżanko Kakało a jak wejść na stronę sąsiednich gmin

 23. Obiektywny napisał(a):

  Widzę że już zaczynają ujadać, mówicie że Trepka dba o siebie i swoje rodziny, a o kogo ma dbać? o pana na zamku i jego interesy :). Czy wy nie dbacie o dobro swoich rodzin. Zresztą tak jak napisała Malwina „wójt to powinien mieć wizje i działać na rzecz mieszkańców” Bo Bycie Wójtem , prezydentem, Burmistrzem czy radnym to przede wszystkim służba dla dobra społeczeństwa. A miarom dla każdego wyborcy który będzie wybierał przyszłego wójta dla naszej gminy powinna być przede wszystkim wiarygodność danego kandydata.

 24. zico napisał(a):

  Smieszny ten sondaż

 25. Zenek napisał(a):

  Mieszkańcy Gminy Niegowa sondaż przedwyborczy na Wòjta Gminy Niegowa z gòry jest ustalony. na nic wasze głosy,nie dajcie się manipulować,wygrany jest tylko jeden,a tym wygranym będzie Trepka. Ta strona powstała na potrzeby Dobrej Zmiany i wòjta z ich ugrupowania,tak jak gazeta Demokratyczna, świadczyć może o tym fakt że Trepka co jakiś czas ma dopisywane naraz po 20-50 głosów przez prowadzącego tę stronę. Dla zmyłki żeby wyglądał ten sądaż wiarygodnie dopisywane głosy ma ròwnież Motyl. Skoro Trepka jest takim dobrym,wiarygodnym człowiekiem,ktòry dba o dobro mieszkańcòw,to niech wystartuje w tegorocznych wyborach na Wòjta i jestem przekonany oraz większość mieszkańców Gminy NIegowa, że z każdym kandydatem oraz tymi trzema z Mazurową,Motylem i Dzieżą przegrywa w przedbiegach.

  • Wyborca napisał(a):

   twoja kandydatka już przegrała?

  • Obiektywny napisał(a):

   „Mieszkańcy Gminy Niegowa sondaż przedwyborczy na Wòjta Gminy Niegowa z gòry jest ustalony. na nic wasze głosy,nie dajcie się manipulować,wygrany jest tylko jeden,a tym wygranym będzie Trepka………. ” – Apel super 😀 Od razu nasuwa się na myśl p.EDWARD GIEREK ze słynnym cytatem „No to jak, towarzysze, pomożecie? A w sondażu jeszcze jest „inny” gdzie też idzie łeb w łeb z Motylem i Trepką też mu odpisują?

 26. Jasiu napisał(a):

  Niech idzie leczyć ! tylko gdzie bo do Niegowy Mieżrzwa ją nie wpuści
  Nie stać go na wypłatę 12200 .00 zł Polskich

 27. Wkurzony Rychu napisał(a):

  Trza zmienić wójtówą w wyborach nie może tak być ze nic się z nią nie da załatwić. Tyle lat było dobrze. Roboty w gminie załatwiłem a teraz jakieś głupie konkursy, prywatnej sprawy teraz nie da sie załatwić. Nawet bierze ubezpieczenia u tańszych i lepszych zamiast u swoich. Działki Laseckimu sprzedać miałem to się z nim zamieniła i nie kupił.Krew mię zalewa. Trza to rozwalić na jesień. Mielimy sprywatyzowac ośrodek to wielce Miezwe sciagla i teraz się nie da. Nic nie idzie załatwić. Po co on to remontuje nagle przynosi zyski trza s tym skończyć obywatele gminy.

 28. Słoń napisał(a):

  Ruch to co ty piszesz To do mnie do słonia bo człowiek to masz swój rozum A ty to co piszesz to się nie trzyma ani kupy ani du-y stuknij się w czoło

 29. Jarek Kowalski napisał(a):

  Nie wygra Trepka bo inni mają więcej głosów

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).