-6°
wtorek
-5°
środa
fot. ŚlUW/K. Kamasiński
Mariusz Trepka zostanie Posłem?
07 lutego 2018 r. | 10:51
5

Poseł RP Konrad Głębocki z Prawa i Sprawiedliwości ma zostać ambasadorem RP w Rzymie - poinformowała wczoraj TVP Info. Co to ma wspólnego z gminą Niegową? Otóż, zwolni się miejsce w sejmowych ławach dla kandydata na Posła RP z naszego okręgu wyborczego. Poza czwórką Posłów, kolejny najlepszy wynik osiągnął Jerzy Sądel, który jest dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Sądel już wypowiadał się na ten temat i do Sejmu nie ma zamiaru wracać. Następnym na liście jest wicewojewoda śląski - Mariusz Trepka z Niegowy. I to prawdopodobnie on zajmie miejsce Posła Głębockiego w sejmowych ławach.

Nominacja na Posła RP może pokrzyżować plany Trepki w starcie w wyborach na Wójta Gminy Niegowa. Chociaż, z pozycji Posła RP byłoby mu znacznie łatwiej wygrać. Pod koniec ubiegłego roku Trepka zapowiadał, że wystartuje w tegorocznych wyborach. Jak będzie teraz? Pewnie przekonamy się w najbliższym czasie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Mariusz Trepka zostanie Posłem?”

  1. Wyborca napisał(a):

    przy tych koneksjach byłby niezłym wójtem

  2. Jarek Kowalski napisał(a):

    Na pewno będzie lepszym wójtem niż pani doktor

  3. XzX napisał(a):

    Lepiej niech sobie odpuści już jeden z Moczydeł był wójtem i co zrobił ??? obsadził Swoich

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).