-2°
-11°
niedziela
-4°
-9°
poniedziałek
Oceń radnego: Ewa Koziorowska najgorsza!
11 marca 2018 r. | 10:31
6

1272 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Golibroda, najgorsza Ewa Koziorowska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ewa Koziorowska najgorsza!”

 1. Pracownik napisał(a):

  Wszystko zgodne ze stanem faktycznym.

 2. Jarek Kowalski napisał(a):

  Nic nie robi i nie walczy o nas.

 3. Tyson napisał(a):

  Ona nie zna żadnych sztuk walki, to nie walczy o nas, Musi zapisać się na MMA

 4. Mieszkaniec napisał(a):

  Jest tylko cieniem co popiera huragan który pustoszy gminę

 5. Grabarz napisał(a):

  Ewa naucz się MMA i będziesz walczyć na sesjach

 6. Obserwator napisał(a):

  A konkurent na radnego już rozpoczyna kampanię wyborczą.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).