-1°
-4°
wtorek
środa
Niezależny portal o gminie Niegowa
15 grudnia 2017 r. | 17:41
4

Minęło kilka tygodni, od pomysłu do realizacji. Dziś oficjalnie oddajemy od użytku nowy, niezależny portal informacyjny o gminie Niegowa, który znajdziecie pod adresem wNiegowie.pl. Będziemy serwisem niezależnym, informującym o wszystkim, co się dzieje w gminie Niegowa. Z każdym dniem będziemy Wam dostarczać nowe, mam nadzieję, ciekawe wiadomości.

Z pewnością pokażemy życie Niegowy od strony inwestycji i samorządu. Będziemy na sesjach Rady Gminy Niegowa i pokażemy Wam jak to wygląda od środka. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Serwis jest jeszcze w fazie rozwoju, dlatego z góry przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia. Postaramy się wszystko na bieżąco poprawiać.

Zachęcam Wszystkich do dyskusji i regularnego przeglądania wNiegowie.pl.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Niezależny portal o gminie Niegowa”

 1. Bernard Oślizło napisał(a):

  powodzenia

 2. Wyborca napisał(a):

  Trzymam kciuki!

 3. Jacek Kowal napisał(a):

  Brawo za odwagę i mam nadzieję że będzie dużo wiadomości o naszych wlodarzach

 4. Mieszkaniec napisał(a):

  Trzeba patrzeć władzy na ręce aby nas nie oszukiwali i dbali o interesy mieszkańców

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).