-6°
wtorek
-5°
środa
Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie!
02 lutego 2018 r. | 09:25
9

Wójt Dorota Hajto-Mazur odmówiła mi już kilkukrotnie udzielenia informacji publicznej. Na wszystkie jej odmowy odwołałem się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie i jak na razie, we wszystkich sprawach miałem rację!

Tym razem wygrałem przed SKO w sprawie nowo zatrudnionych pracowników. Jeżeli Wójt nie odwoła się do WSA, to będzie musiała mi udostępnić informacje dane nowo zatrudnionych osób w Urzędzie Gminy Niegowa oraz jednostkach organizacyjnych.

Poniżej znajdziecie decyzję SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie!”

 1. IQ napisał(a):

  ale jestes zajebi.. , jaa.

 2. Adam napisał(a):

  Ja pierdzielę kto w tej gminie w ogóle rządzi jakie tam są tajemnice skoro nie chcą tego udostępnić

 3. Stefan napisał(a):

  Przecież to nie powinno być żadną tajemnicą Kto jest zatrudniony Kto był zwolniony Skoro tak jest to jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o zatrudnianie znajomych swoich znajomych radnych i kupowanie głosów u radnych

 4. Jarek Kowalski napisał(a):

  Znajomi, może i rodzina i sa tajemnice

 5. Jarek Kowalski napisał(a):

  Swoją drogą skoro wydajemy 70 tysięcy na prawników to dlaczego przegrywamy w SKO?

 6. Sportowy Rychu napisał(a):

  Mie to ciekawi ile gmina placi za cukier i kto go produkuje. Jak nie polski to bedzie skandal bo zachodni. Trza stym skonczyc.

 7. Zenek napisał(a):

  Pani Wòjt a miało być tak przejrzyście jak Pani obiecywała w kampani widocznie ma Pani coś do ukrycia. W ostatnim czasie siostrę Trepki zrobiła Pani księgową w gminie. W urzędzie gminy mówią że razem z Trepką będzie Pani popierać wspólnego kandydata na wójta w tegorocznych wyborach i dalej ta sama ośmiornica rodzinna się rozrasta.

 8. Antel napisał(a):

  Koniec ze starymi ukladami – trzeba stworzyc nowe ha ha kto na nia jeszcze zaglosuje?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).