16°
czwartek
18°
piątek
fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie
Już wkrótce ćwiczenia obronne „Powiat 2018”
14 kwietnia 2018 r. | 11:27
0

W Starostwie Powiatowym miało miejsce spotkanie organizacyjne dotyczące planowanego ćwiczenia obronnego p.k. "Powiat 2018".

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele urzędów miast i gmin powiatu myszkowskiego zajmujący się problematyką obronną i osoby reprezentujące podmioty, które będą uczestniczyć w ćwiczeniu powiatowym: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie, Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie, Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie, SP ZOZ w Myszkowie oraz Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Myszkowie.

Podczas obrad omówiono zamierzenia planistyczne, organizacyjne i szkoleniowe związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem powiatowego ćwiczenia obronnego. Został także określony sposób realizacji ćwiczenia i zasady współdziałania między poszczególnymi uczestnikami. Omówiono również koncepcje przygotowania i przeprowadzenie ćwiczenia obronnego. Został wstępnie przygotowany plan przeprowadzenia działań. /Starostwo Powiatowe w Myszkowie/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).