16°
czwartek
18°
piątek
fot. UG Niegowa
IV Przegląd Stołów Bożonarodzeniowych
12 grudnia 2017 r. | 16:17
0

W Niegowie odbył się IV Przegląd Stołów Bożonarodzeniowych, który z pewnością był prawdziwą ucztą dla smakoszy lokalnych i przede wszystkim świątecznych potraw.

Same dania i stoły przygotowały: Koła Gospodyń Wiejskich z Niegowy, Gorzkowa Nowego, Trzebniowa, Dąbrowna, Ludwinowa, Tomiszowic, Postaszowic, Mzurowa, Łutowca, KGW Wysokie Obcasy z Bliżyc, Kobiety bez Tandety z Ludwinowa, Stowarzyszenie Berhmans i Radni Gminy Niegowa. Stoiska z rękodziełem wystawiły: Rada Rodziców Przedszkola w Niegowie, Szkoła Ludwinów, Warsztaty Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Ogorzelnika, „Aneta i Marta" oraz Ewelina Przybylak.

Poniżej krótka fotorelacja.

fot. UG Niegowa

fot. UG Niegowa

fot. UG Niegowa

fot. UG Niegowa

fot. UG Niegowa

fot. UG NiegowaDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).