wtorek
środa
Ile zarabiają urzędnicy? Wójt zarabia 12 100 zł miesięcznie!
23 maja 2018 r. | 11:40
17

Ile zarabiają urzędnicy w gminie Niegowa? Urząd Gminy Niegowa przesłał mi aktualne zarobki za miesiąc kwiecień 2018 r. W skali roku należy do nich doliczyć różne nagrody, premie, dodatki i przede wszystkim trzynastki. Najwięcej w gminie zarabia Wójt Dorota Hajto-Mazur - 12 100 zł miesięcznie.

Pismo z zarobkami znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “Ile zarabiają urzędnicy? Wójt zarabia 12 100 zł miesięcznie!”

 1. P.P. napisał(a):

  Jaka praca ,taka płaca.

  0
  7
 2. Pracownik 2 napisał(a):

  Raczej jakie układy takie dochody.

  13
  1
 3. Bolo napisał(a):

  Za co ten Paweł P w porównaniu do innych kierowników ma tyle kasy.

  17
  2
 4. Obserwator napisał(a):

  Może jakaś Pani czuje się samotna?

  9
  1
 5. Siora napisał(a):

  Bolo to są układy w których trzeba mieć udziały nie wiedzą jaką się posiada.

  16
  1
 6. Obiektywny napisał(a):

  Może zagospodarowanie samotności Pani jest wynagradzane?

  7
  0
 7. Obserwator napisał(a):

  Przecież wynagrodzenie p.Mazur jest wyższe,to chyba urzędników też niewiarygodne-to się nazywa poświadczenie nieprawdy a na to jest paragraf.

  6
  0
 8. ignacyp napisał(a):

  ***CENZURA***

  0
  5
 9. Ciekawy napisał(a):

  Panie Gąsiorski proszę nam czytelnikom wyjaśnić dlaczego kiedy pojawia się sensowny dobrze skonstruowany komentarz opisujący PRAWDZIWE FAKTY zaraz znika a w jego miejsce pojawia się cenzura. Od Pana jako administratora strony oczekujemy wytłumaczenia.

  6
  3
 10. Ja napisał(a):

  Ciekawy może dlatego że twoja czy innych zazdrość o wynagrodzenie pracowników ściska wasza dupke 😊 trzeba sobie raczej zapracować na jakiekolwiek stanowisko a raczej w gminie za danie dupy czy podrywanie kogoś nikt tego nie dostanie! Chyba niektórzy współpracownicy są zazdrosni o zarobki no ale jak się nie umie nic robić to się jest nikim i się mało zarabia😊 tyle w temacie

  5
  4
 11. Nie Ja napisał(a):

  A propos umiejętności, prawidłowym zwrotem jest „na temat” a nie używane przez ciebie „w temacie”. Więc kim ty jesteś? Przemyśl jeszcze kim będziesz za te 157 dni, które Gąsiorski tak skrupulatnie odlicza, skoro stosujesz takie a nie inne kryterium oceny innych to może nikim właśnie. Pora przestać wierzyć w swoją wyjątkowość „Ja”.

  3
  1
 12. Ja napisał(a):

  W swoją wyjątkowość nie wątpię także spokojnie 😊 a za 157 dni będę dalej człowiekiem o ile dozyje. Ciekawe kim Ty jesteś mądralo i ciekawe jakie są Twoje intencje. Może chcesz objąć jakieś stanowisko skoro Cię tak koli w oczy to wszystko? Hm.. A może jesteś kimś niedowartosciowanym i piszac te bzdury na czyjś temat chcesz sobie podnieść samoocenę? No niestety takich pasożytów których boli to że ktoś jest lepszy u nas w gminie nie brakuje

  3
  4
 13. Nie Ja napisał(a):

  Kim trzeba być żeby o kimś napisać że jest nikim? Chyba skończonym debilem w dodatku małym i złośliwym, który za wszelką cenę chce się czuć lepszym, ale to tylko samopoczucie a nie rzeczywistość. Już ktoś na tym portalu napisał, że lewitujesz…

  3
  2
 14. doświadczony napisał(a):

  Do Ja, a może to ty jesteś zakompleksiona, sfrustrowana i z a z d r o s n a, a najbardziej o to podrywanie i dawanie dupy o których piszesz? O pracę i jej efekty to w tej waszej gminie chyba najmniej chodzi.

  4
  1
 15. Ja napisał(a):

  Ktoś na tym portalu napisał że lewituje? Nie przypominam sobie bo to moja pierwsza wypowiedź na tej śmieszne stronie 😁 także myślisz że wiesz do kogo pisze a jednak tego nie wiesz. Myślę że niektórzy pracownicy w gminie wykonują swoją pracę najlepiej jak potrafią. A później się muszę stresować przez takich jak wy bo jesteście zazdrosni

  2
  3
 16. doświadczony napisał(a):

  To dlaczego Ci, którzy nie są efektywni w pracy nie są zwolnieni? Albo trzeba ich zmotywować do pracy jedno z dwóch, to jest przecież podstawowe zadanie szefa, a nie kierować do nich obraźliwe, ubliżające wpisy na tej stronie.Trzeba przyznać, że kierowanie gminą i grupą pracowniczą jest na żenująco niskim poziomie.

  4
  0
 17. mieszkaniec napisał(a):

  WYDAJNY PRACOWNIK I DOCENIONY TO TAKI KTÓRY LEPIEJ LIZE DUPE SZEFOWE

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *