26°
17°
środa
29°
10°
czwartek
Ile zarabiają urzędnicy? Wójt zarabia 12 100 zł miesięcznie!
23 maja 2018 r. | 11:40
8

Ile zarabiają urzędnicy w gminie Niegowa? Urząd Gminy Niegowa przesłał mi aktualne zarobki za miesiąc kwiecień 2018 r. W skali roku należy do nich doliczyć różne nagrody, premie, dodatki i przede wszystkim trzynastki. Najwięcej w gminie zarabia Wójt Dorota Hajto-Mazur - 12 100 zł miesięcznie.

Pismo z zarobkami znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Ile zarabiają urzędnicy? Wójt zarabia 12 100 zł miesięcznie!”

 1. P.P. napisał(a):

  Jaka praca ,taka płaca.
  0  6
 2. Pracownik 2 napisał(a):

  Raczej jakie układy takie dochody.
  11  0
 3. Bolo napisał(a):

  Za co ten Paweł P w porównaniu do innych kierowników ma tyle kasy.
  15  0
 4. Obserwator napisał(a):

  Może jakaś Pani czuje się samotna?
  8  0
 5. Siora napisał(a):

  Bolo to są układy w których trzeba mieć udziały nie wiedzą jaką się posiada.
  13  0
 6. Obiektywny napisał(a):

  Może zagospodarowanie samotności Pani jest wynagradzane?
  6  0
 7. Obserwator napisał(a):

  Przecież wynagrodzenie p.Mazur jest wyższe,to chyba urzędników też niewiarygodne-to się nazywa poświadczenie nieprawdy a na to jest paragraf.
  6  0
 8. ignacyp napisał(a):

  Do P. P Pikuły. Ukończyłeś Akademię Rolniczą w Krakowie na wydziale Rolno-Leśnym czyli z ciebie ani rolnik ani leśnik, taka hybryda zielony ludzik Urzędu Gminy. Twoje wykształcenie jest nieprzydatne w pracy administracji samorządowej. Powinieneś sadzić las lub orać pole. Podczas odbywania stażu pracy rzuciłeś się bardzo energicznie w wir pracy na rzecz swojego dobra osobistego. Zawsze byłeś blisko aktualnie urzędującej władzy. Pracowałeś we wszystkich akcjach i komisjach wyborczych do samorządu. W przeszłości jednemu z kandydatów na wójta dorysowałeś brody, drugiemu okulary, trzeciemu jeszcze coś innego. Służbowym gminnym samochodem i w godzinach pracy kleiłeś plakaty wyborcze pewnego kandydata na wójta w Sokolnikach. Po przegranej w wyborach samorządowych P. Motyla przez tydzień czasu wypalałeś w kontenerach przy gminie papiery pozostałe po nim w Urzędzie. Dlaczego nie robili tego inni urzędnicy tylko ty? Po objęciu władzy przez obecnego Wójta, zjawiłeś się w jego gabinecie i prawie klęcząc złożyłeś oświadczenie, że ty i cała twoja rodzina głosowała na P. Wójt. Ściany w Gminie mają oczy i uszy a drzwi były otwarte. Służbowe gumowe ucho ciągle pracuje. Sprawy urzędowe rozstrzygasz na korzyść swojej rodziny z Mirowa, Trzebniowa, Bobolic. Zatrudnienie w Gminnym Ośrodku Kultury w Niegowie trzech twoich kuzynek to też czysty przypadek.Co z drzewami rosnącymi przy drogach gminnych – podobno znikają i szuka ich policja Ziemia z dróg przeważnie jest wywożona na twoja działkę w Niegowie. Bywasz u P. Wójt kilkanaście razy dziennie, ale nie potrafisz napisać poprawnego merytorycznie pisma. Robi to za ciebie Sekretarz Urzędu lub Radca Prawny. Podglądasz, podsłuchujesz, donosisz, udajesz bardzo zapracowanego i ciągle pozorujesz pracę ponieważ rolnik i leśnik nawet z dyplomem nie mają wiedzy na temat budownictwa ogólnego czy drogowego. Wójtowa zrobiła cię od trzech lat kierownikiem ponieważ jesteś bardzo uległy i wspólnie z inspektorem nadzoru budowlanego, służbami ekonomicznymi Gminy bardzo dokładnie rozliczasz wszelkie inwestycje prowadzone przez Gminę. To doskonały wytrych do twojego wysokiego wynagrodzenia 5 tyś. zł. brutto miesięcznie i 3 tyś. zł. brutto nagrody rocznej. Pani Wójt potrafi docenić finansowo elitę najwspanialszych obleśnych D..powkrętów i nie pisz „Jaka praca taka płaca”. To twierdzenie nie dotyczy ciebie.
  0  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *