16°
czwartek
18°
piątek
Gminie przybyło 20. urzędników
04 stycznia 2018 r. | 15:15
2

W Gminie Niegowa przybywa urzędników. Tylko w samym Urzędzie Gminy Niegowa w ubiegłym roku Wójt zatrudniła siedem osób, a w jednostkach jej podległych aż 13. osób. Wszyscy mają umowy o pracę. Do tego kilkadziesiąt osób na różnego rodzaju umowy cywilnoprawne.

Gmina nie ma pieniędzy na inwestycje i musi posiłkować się kredytami, ale jeżeli chodzi o wynagrodzenia, to ma się bardzo dobrze. Przypominam, że od 1 stycznia 2018 r. Wójt Dorota Hajto-Mazur będzie zarabiać aż 12 100 zł!

Kogo Hajto-Mazur zatrudniła? Tego się nie dowiedziałem. Wójt odmówiła mi udostępnienia tych informacji. Sprawa trafił do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Poniżej informacja na temat zatrudnienia nowych pracowników w 2017 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Gminie przybyło 20. urzędników”

  1. Wyborca napisał(a):

    to rodzina wójta i naszych radnych?
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).