środa
czwartek
fot. yt
Za doping 50 osób gmina ma zapłacić 2500 zł
25 kwietnia 2018 r. | 11:58
4

Miejsko - Gminny Ludowy Klub Sportowy "BŁĘKITNI" Koziegłowy wystąpił do Wójta Gminy Niegowa o wyłożenie 2500 zł na rozegranie w Niegowie III etapu międzynarodowego wyścigu kolarskiego dla młodzików i juniorów. Jaka będzie korzyść dla gminy z wyłożenia tych pieniędzy? Według oferty, będzie to zachęcenie grupy ok. 50 osób do aktywnego kibicowania na trasie przejazdu kolarzy oraz na mecie.

No cóż, nie będę tego komentować.

Ofertę klubu z Koziegłów znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Za doping 50 osób gmina ma zapłacić 2500 zł”

 1. Pracownik napisał(a):

  Gmina niech finansuje zadania własne ,a klub z Koziegłów niech finansują Koziegłowy.
  12  2
 2. Internet napisał(a):

  Słyszałem,że w kolarstwo bawi się mąż p. Bielawskiej-Skorupy,
  8  0
 3. men napisał(a):

  Rozdaje nasze pieniądze jakby były prywatne bo znajomy ma w tym interes a przecież u nas są szkolne kluby sportowe na terenie gminy i nie ma za co dzieciakom zawodów zrobić bo zawsze jest odmowa. Przykre to
  10  3

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).