16°
czwartek
18°
piątek
Pijany spowodował wypadek
20 grudnia 2017 r. | 13:45
0

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 40-latek, który kierując samochodem marki Fiat, zderzył się czołowo z innym pojazdem. Jak się okazało kierowca seicento był pijany. Jego badanie wykazało promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.30 w Bliżycach. Kierujący fiatem seicento 40-latek z powiatu zawierciańskiego, jadąc w kierunku Tomiszowic, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi. Jak się okazało kierowca fiata był pijany. Jego badanie wykazało promil alkoholu w organizmie.Nieodpowiedzialny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają myszkowscy policjanci. /KPP w Myszkowie/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).