środa
czwartek
XXI Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych – Herody 2018
18 stycznia 2018 r. | 09:00
1

W niedzielę 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Niegowie odbędzie się XXI Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych - Herody 2018. Przegląd poprzedzi barwny korowód, który przejdzie ulicami Niegowy.

Start o godz. 12:30 spod Krakowskiego Banku Spółdzielczego (ul. Bankowa 22 w Niegowie).Jedna odpowiedź na “XXI Jurajski Przegląd Grup Kolędniczych – Herody 2018”

  1. Dariusz Szlęk napisał(a):

    Chciałbym zgłosić w imieniu mojego Radnego Kotowic Pawła Labochy RADY MIEJSKIEJ w ŻARKACH ,udział Kolędników z Kotowic.Ostatnio Kolędnicy z Kotowic zdobyli wyróżnienie w Konkursie 2017 roku w Województwie Śląskim i myślę że będą godnymi,zacnymi uczestnikami w tak zacnym Przeglądzie „HERODY 2018” Troszkę mnie martwi bo w tym roku jeszcze Kolędnicy z Kotowic nie kolędowali po Kotowicach a może mieli sporo wyjazdów zewnętrznych,plenerowych,pokazowych i o lokalnej społeczności zapomnieli. W każdym razie proszę pytać telefonicznie mojego Radnego Pawła Labochę tel.kont.889495218,czy ewentualnie weźmie udział i dowiezie Kolędników.Radny Paweł Labocha był na Zjeździe Sołtysów-choć nim nie jest i on to odbierał Wyróżnienie dla Kolędników z Kotowic ,więc uważam go za mentora tego przedsięwzięcia i niech chłopak dalej się promuje medialnie i wizerunkowo.
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).